Resident Evil Village’ı nasıl buldunuz ?

Silicone Android Uygulaması
KS
1

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Dediklerim hem RE:7'de oldu hem de RE:8'de ama parmak kopması hikayeye dair bir şey ise beni bilgilendirin lütfen.
Oyunun başlarında yaratık koparıyor parmaklarını.
Çekmediği dert yok dediğiniz gibi ayrıca oyunun başında çok üzüldüm, oynayınca anlarsınız.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Epic Games'te yok mu?
Yok galiba hocam.

İran

Gold Sample
İfade skoru
1.156
Oyunun başlarında yaratık koparıyor parmaklarını.
Çekmediği dert yok dediğiniz gibi ayrıca oyunun başında çok üzüldüm, oynayınca anlarsınız.
Benim canım acıyor izlerken. Çok fazla darbe alıyor ama çok da dayanıklı bir abi ya.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Önceki oyunda yaptığımız seçimlerin çöp olması haricinde bi' sorun yok gibi. Ayrıca Zoe'yi kurtardığımız zaman bi' halta yaramaması da ayrı bi' saçmalık. Üstelik Mia oyunun ilk 10 dakikasında teröriste sıkarmışçasına mermilerle imha ediliyor.

chico

Silver Sample
İfade skoru
547
Demoyu oynarken beğendim. Orijinal oyuna bütçe yetmiyor, uzun süre oynayamayacağım.
Adamın bir karısı, bir kızı kaçırılıyor. Hikaye yüzeysel baktığımızda biraz ilginç.

KS
1

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Önceki oyunda yaptığımız seçimlerin çöp olması haricinde bi' sorun yok gibi. Ayrıca Zoe'yi kurtardığımız zaman bi' halta yaramaması da ayrı bi' saçmalık. Üstelik Mia oyunun ilk 10 dakikasında teröriste sıkarmışçasına mermilerle imha ediliyor.
O kısım üzdü beni,
son bir çabayla hala öldü mü diye beklerken adam gelip 2 tane daha sıkıyor kadına.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Demoyu oynarken beğendim. Orijinal oyuna bütçe yetmiyor, uzun süre oynayamayacağım.
Adamın bir karısı, bir kızı kaçırılıyor. Hikaye yüzeysel baktığımızda biraz ilginç.
Karısı mefta hocam.

Duke The Java

Gold Sample
İfade skoru
1.736
Gayet iyi.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube