Real Madrid 3-1 Man City (6-5)

Silicone Android Uygulaması

Mehmet A.

Gold Sample
İfade skoru
1.637
Yine çok güzel bir maçtı. Real bu sene mükemmel dönüşler yaptı. Eğer finali de kazanırsa mükemmel bir sezon olur. Ayrıca Benzema finalde de gol asist katkısı yapabilirse artık ballon d'or için rakibi bile kalmıyor bence.

Son düzenleme:

Myth

Silver Sample
İfade skoru
536
City'i tutuyordum, maçın genelinde daha doğrsu 89. dakikaya kadar City daha iyi oynadı bence. Çizgiden çıkan, direkten dönen ve kalecinin yaptığı bir sürü kurtarış yüzünden City farkı daha fazla açamadı. Son dakika da yenilen golün etkisi henüz geçmemişken hemen üstüne 2. golü de yiyince maçı kaybettiğimizi anladım. Uzatma devresindeki penaltıdan sonra da zaten hiçbir ümit kalmamıştı. Guardiola'nın yüzündeki o çaresiziliği görünce iyice moralim bozuldu.

Burada Benzema'ya ayrı bir parantez açmak lazım. Bu sezon benim için en güçlü Ballon D'or adayı kesinlikle Benzema'dır. Eğer Real Madrid buraya kadar geldiyse açık ve net bir biçimde Benzema takımına en çok katkı sağlayan kişidir. Çok profesyonel bir oyuncu kendisi.

Umarım finalde Liverpool kupayı kazanır.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
City gönlümden geçen takımdı. İlk yarıya bir şey diyemem ama İkinci yarı iyi domine etti City. Son dakikalar maalesef kötü geçti. Paris, Chelsea ve bu maçtan sonra kesinlikle Real kupayı hak ediyor.

299

Silver Sample
İfade skoru
3.075
Ertem Şener yine genel kültür seviyemizin içine etti çok şükür.
Benzema 9 kardeşmiş de 6. olan çocukmuş, Foden 17 yaşında evlenmiş, De Bruyne'nin babası pizzacıymış, hakem eskiden elektrikçiymiş, Gabriel Jesus eskiden sıvacıymış.
Muslera eskiden sıhhi tesisatçıymış.

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Muslera eskiden sıhhi tesisatçıymış.
IMG_20220505_175242.jpg

Amiral Tulpar

Silver Sample
İfade skoru
1.084
Sıvacı Ertem yine çok konuşulacak bir anlatıma imza attı. Gabriel Jesus'un sıvacı olduğunu öğrendim sayesinde.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube