Çözüldü RDR2'yi ban yemeden Türkçe oynamak istiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiş. Çözülmediyse bize rapor edebilirsiniz.
Silicone Android Uygulaması

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Merhabalar. Bildiğim kadarıyla orijinal RDR2'ye Türkçe yama kurunca online'dan ban yeniliyormuş. Ban yemeden hikaye modunu nasıl oynayabilirim? Online'a girmesem de olur.

Çözüm
Oyunu açtığımda, ana menüde direkt olarak Rockstar server'larına bağlanmıyor muyum?

Bu yüzden ban yiyeceğimi düşünmüştüm.
Hayır, öyle olmuyor. Rockstar hesabına girmen, kaydını buluta kaydetmen cart curt hizmet sadece. Sırf onların serverlerine bağlandın diye bir yaptırım yapmıyorlar. Ana menüye girince iki seçenek var. Bir tuş hikayeyi açıyor, bir tuş seni online moda sokuyor. Türkçe yama kurulu şekilde online kısma girmezsen bir sorun olmaz. Ben de Türkçe yama kurulu oynadım hikayeyi, yaklaşık 100 saat. Bir sorun olmadı, hiçbir oyunda olmaz zaten.
KS
J

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Oyunu açtığımda, ana menüde direkt olarak Rockstar server'larına bağlanmıyor muyum?

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916

Hayır, öyle olmuyor. Rockstar hesabına girmen, kaydını buluta kaydetmen cart curt hizmet sadece. Sırf onların serverlerine bağlandın diye bir yaptırım yapmıyorlar. Ana menüye girince iki seçenek var. Bir tuş hikayeyi açıyor, bir tuş seni online moda sokuyor. Türkçe yama kurulu şekilde online kısma girmezsen bir sorun olmaz. Ben de Türkçe yama kurulu oynadım hikayeyi, yaklaşık 100 saat. Bir sorun olmadı, hiçbir oyunda olmaz zaten.

Çözüm

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube