Razer Green Switch vs Razer Purple Switch

Hangi switchi tercih etmeliyim?

• Razer Green Switch

• Razer Purple Switch

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görüntülenebilir.
Silicone Android Uygulaması

J3ss3 Pinkman

Silver Sample
İfade skoru
2.940
Aşağıdaki iki klavye arasında kaldım. Razer ekosistem yapacağım için başka klavyeler önermeyin lütfen. Siz olsanız hangisini alırdınız? Açıkçası green switchtin clicky olmasını sevmemden ve purple switche adapte olup olmama konusunda kararsız kaldığımdan Blackwidow V3'e daha yakınım.

https://www.qp.com.tr/razer-blackwidow-v3-tenkeyless-yesil-switch-turkce-mekanik-oyuncu-klavyesi (Green switch almaya karar verirsem stoğunu bekleyebilirim.)

KS
J

J3ss3 Pinkman

Silver Sample
İfade skoru
2.940
@Erdem Salih Taşcı, Örnek bir video var mı? Bunun gibi bir şey mi satın almam lazım?

Mesajlar otomatik birleştirildi:

@Erdem Salih Taşcı, niye gülüyorsun ki? Hadwiger atmıştı bir ara.

Erdem

Gold Sample
İfade skoru
1.319
@Erdem Salih Taşcı, Örnek bir video var mı? Bunun gibi bir şey mi satın almam lazım?

O değil :D. Bu tarz bir şey. Tuşların sert bir şekilde çarpmasını önlüyor ve bu sayede tuş çarpma sesi gelmediğinden daha güzel bir ses geliyor.
1618918526267.png

Erdem

Gold Sample
İfade skoru
1.319
@Erdem Salih Taşcı, ben çok yanlış şeyler düşünmüşün ? Nereden temin edebilirim?
Banggood - aliexpress gibi yerlerde satılması lazımdı. Bu arada tuş sayısına göre alın. (örnek olarak attım) Attığım linkte 150 adet var fakat %60 bir klavye alacaksanız 60 tane o-ring hayli hayli yeter. Bir de yine attığım linktekiler cherry mx'ler için uyumlu. Pek araştırmadım razer switch'lere uyumlu mu diye.

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
O değil :D. Bu tarz bir şey. Tuşların sert bir şekilde çarpmasını önlüyor ve bu sayede tuş çarpma sesi gelmediğinden daha güzel bir ses geliyor.
4082 numaralı eki görüntüle
@Walter White 'ın attığı ses yalıtımlı sünger O-Ringler den çok daha fazla işe yarayacaktır.

İki switch arasındaki farklar bunlar:
sayfa5.png

Mesajlar otomatik birleştirildi:

@Apaçi Atçı, şu videoyu izledikten sonra sanırım purple almaya karar verdim.

Bu videoda o-ring yok bu arada. Purple switchin sesi bu şekilde, "çıt" tarzında.

KS
J

J3ss3 Pinkman

Silver Sample
İfade skoru
2.940
@hadwiger, teknik özellikler önemli değil benim için. Hissiyatı ve sesi önemli ki son attığım videodaki purple switchin sesi çok hoşuma gitti. Siz olsanız hangisini alırdınız? O çınlama sesi her purple switchte var mı yoksa izlediğim birkaç videoya mı denk gelmiş? Çünkü attığım videoda ses çok temizdi.

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
@hadwiger, teknik özellikler önemli değil benim için. Hissiyatı ve sesi önemli ki son attığım videodaki purple switchin sesi çok hoşuma gitti. Siz olsanız hangisini alırdınız? O çınlama sesi her purple switchte var mı yoksa izlediğim birkaç videoya mı denk gelmiş? Çünkü attığım videoda ses çok temizdi.
%60 olduğundan ve Purple switchten dolayı Huntsman Mini alırdım.

Çınlama sesi birkaç videoya denk gelmiştir muhtemelen.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube