Razer DeathAdder V2 Alınır mı?

Silicone Android Uygulaması
Bütçe
500

Emre Avara

Rütbesiz
İfade skoru
54
500TL mouse arayış içerisindeyim, Razer Deathadder V2 çok övülüyor ve ben de almaya karar verdim, alınır mı sizce ve bu mouse'un daha üstü var mı?

darloch

Gold Sample
İfade skoru
2.976
Kanka ben kullanıyorum, bence bir mouse’a bu kadar para verme. Sensör farkı çok hissedilmiyor. Bence malzeme kalitesi de öyle çok iyi değil. Şahsen ben 200-300 TL’ye bir mouse alıp geriye kalan paranın kalması taraftarıyım.

J3ss3 Pinkman

Silver Sample
İfade skoru
2.940
Ben olsam Glorious Mdel O alırdım fakat DeathAdder V2 de üzmez kesinlikle.

ArKos

Bronze Sample
İfade skoru
102
Ürünü 1 yıla yakın zamandır kullanıyorum. Şunu söyleyebilirimki eğer elin benim gibi büyükse bu mouse ile çok rahat edersin, ergonomisi güzel. Mouse tuşlarında adını hatırlatamadığım bir olay var bu sayede mouse tuşu hafif ve geri sekince titreme yapmıyor. Sensörü bence güzel. Ama şahsen ben olsam üstüne biraz daha para koyup Zowie alırdım.

Batuh_n

Silver Sample
İfade skoru
1.430
Ürünü 1 yıla yakın zamandır kullanıyorum. Şunu söyleyebilirimki eğer elin benim gibi büyükse bu mouse ile çok rahat edersin, ergonomisi güzel. Mouse tuşlarında adını hatırlatamadığım bir olay var bu sayede mouse tuşu hafif ve geri sekince titreme yapmıyor. Sensörü bence güzel. Ama şahsen ben olsam üstüne biraz daha para koyup Zowie alırdım.
Elim büyük, mouse pek elime olmuyor. Kauçukların oradan tutmaya çalışıyorum ama hiçbir şekilde oralardan tutamıyorum. Parmağım ise yanların ortalarında değil sonunda olunca çok iyi olmuyor. Sanırım bir tek bana olmuyor.

ArKos

Bronze Sample
İfade skoru
102
Elim büyük, mouse pek elime olmuyor. Kauçukların oradan tutmaya çalışıyorum ama hiçbir şekilde oralardan tutamıyorum. Parmağım ise yanların ortalarında değil sonunda olunca çok iyi olmuyor. Sanırım bir tek bana olmuyor.
Hocam yanlış hatırlamıyorsam Zowie deki bir model bütün el boyutlarına uygundu. Tam modelini hatırlamıyorum ama bi araştırmanızı öneririm

KS
Emre Avara

Emre Avara

Rütbesiz
İfade skoru
54
Kanka ben kullanıyorum, bence bir mouse’a bu kadar para verme. Sensör farkı çok hissedilmiyor. Bence malzeme kalitesi de öyle çok iyi değil. Şahsen ben 200-300 TL’ye bir mouse alıp geriye kalan paranın kalması taraftarıyım.
1621078905809.png

Hocam mouseunuzda buna benzer bir şey var mı?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube