Rampage 900-S nasıldır

Silicone Android Uygulaması

esek sipasi

Silver Sample
İfade skoru
576
900 dereceye göre iyi bir fiyatı var. Sizce alınır mı? Eksileri ve artıları neler?

Ayrıca direksiyona ekstradan vites eklenebiliyor mu?

Başka öneriniz varsa yazabilirsiniz.

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
ÇÖP! Fiyatı pahalı, FFB özelliği yok rezil bir titreşim ile hissiyat vermeye çalışıyor, bildiğin motor arkasına bağlanan kancalı kalın lastiklerden var üzerinde.

Hiçbir şekilde alınmayacak bir ürün kendisi.

Aynı paraya 2. el Logitech dfgt alınabiliyor ona bakın. Yazılım desteği var, ffb var, düzgün hissiyat var, kaliteli.

KS
esek sipasi

esek sipasi

Silver Sample
İfade skoru
576
ÇÖP! Fiyatı pahalı, FFB özelliği yok rezil bir titreşim ile hissiyat vermeye çalışıyor, bildiğin motor arkasına bağlanan kancalı kalın lastiklerden var üzerinde.

Hiçbir şekilde alınmayacak bir ürün kendisi.

Aynı paraya 2. el Logitech dfgt alınabiliyor ona bakın. Yazılım desteği var, ffb var, düzgün hissiyat var, kaliteli.
Direksiyonun tüm eksileri nelerdir?

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
Direksiyonun tüm eksileri nelerdir?
Fiyatı, malzeme kalitesi, direksiyonun hissiz oluşu, pedal setinin hissiz oluşu, ffb bulundurmaması, hissiyat olarak ffb yerine titreşim motorlarının hissiyatına bırakmaları, direksiyonun toplamasını lastikle yapmaları. Hiçbir şekilde araba sürme hissiyatı vermez.

2.el dfgt almak çok daha mantıklı. İkisini de kullandım rampage rezalet.

KS
esek sipasi

esek sipasi

Silver Sample
İfade skoru
576
Fiyatı, malzeme kalitesi, direksiyonun hissiz oluşu, pedal setinin hissiz oluşu, ffb bulundurmaması, hissiyat olarak ffb yerine titreşim motorlarının hissiyatına bırakmaları, direksiyonun toplamasını lastikle yapmaları. Hiçbir şekilde araba sürme hissiyatı vermez.

2.el dfgt almak çok daha mantıklı. İkisini de kullandım rampage rezalet.
Peki direksiyona ekstradan vites eklenebiliyor mu? Birde fren ve gazda ölü bölge var mı? Yoksa ne kadar basarsan o kadar mı algılıyor?

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
Peki direksiyona ekstradan vites eklenebiliyor mu? Birde fren ve gazda ölü bölge var mı? Yoksa ne kadar basarsan o kadar mı algılıyor?
Fren'de sona doğru bir sertleşme var başlarda fazlasıyla yumuşak.

Bana göre çok hafifi bir ölü bölge var frende özellikle.

Ekstradan vites bağlayamazsınız direksiyona ama eğer kendiniz yapar veya hazır usb bağlantılı bir vites varsa kullanırsınız.

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
Mesela bunun gibi usb bağlantılı vites alsam kullanabilir miyim?
USB bağlantılı ise kullanabilirsiniz. Ama attığınız ürünün girişi farklı.

Tam bilmiyorum altında ek bir giriş olup olmadığını. Eğer varsa takabilirsiniz.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube