PNM OS Nasıl Kurulur?

Silicone Android Uygulaması

kozmonot02

Bronze Sample
İfade skoru
22
newlogo.png
Arch Linux tabanlı bir dağıtım olan PNM Linux başta yeni Linux kullanmaya başlayan/başlamak isteyen veyahut normal kullanıcılar oluşturulmuş şık, sade ve hızlı bir Linux dağıtımıdır.​

Kurulum Videosu:

EFI Shell

Gold Sample
İfade skoru
763
75759 numaralı eki görüntüleArch Linux tabanlı bir dağıtım olan PNM Linux başta yeni Linux kullanmaya başlayan/başlamak isteyen veyahut normal kullanıcılar oluşturulmuş şık, sade ve hızlı bir Linux dağıtımıdır.​

Kurulum Videosu:

UEFI kısmı uydurma olduğu için dislike attım. Ne zaman şu msinfo32'ye bakarak BIOS mu UEFI mi diye bakma bitecek... Neyse, bilmeyenler için mesele şu. msinfo32, size sadece Windows'un ne şekilde kurulduğunu gösterir. UEFI olan sistemde CSM'i açıp legacy olarak kurarsanız yine eski der. Bu buradan anlaşılacak bir mesele değil yani. Hem sadece dual boot yapanlar niye kontrol ediyor? Normal kurulum yapacaklar da bakmalı.

Son düzenleme:

695

Bronze Sample
İfade skoru
205
UEFI kısmı uydurma olduğu için dislike attım. Ne zaman şu msinfo32'ye bakarak BIOS mu UEFI mi diye bakma bitecek... Neyse, bilmeyenler için mesele şu. msinfo32, size sadece Windows'un ne şekilde kurulduğunu gösterir. UEFI olan sistemde CSM'i açıp legacy olarak kurarsanız yine eski der. Bu buradan anlaşılacak bir mesele değil yani. Hem sadece dual boot yapanlar niye kontrol ediyor? Normal kurulum yapacaklar da bakmalı.
Hocam çok saçma BIOS tarihi veya BIOS'a girip bakılmalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube