PiluX: BETA ekibimize Apple Bilgisayar kullanan gönüllü kullanıcılar alınacaktır

Silicone Android Uygulaması

hasanmerkit

Gold Sample
İfade skoru
908
PiluX isminde geliştirilmekte olan işletim sistemi için BETA ekibine alımlar yapılacaktır.
Aşağıdaki cihaza sahip olan ve uzaktan test'de ettirebilecek ekibe gönüllü kullanıcılar alınacaktır.

M1 işlemcili Mac'ler
Intel tabanlı Mac'ler

Bu kullanıcılar, PiluX v2.1 veya v2.2'de planlanan BETA kadrosuna katılabilirler.
Ayrıca şu anda yayında olan PiluX v2.0 BETA sürümünü aşağıdan indirebilirler:
(Bir sonraki BETA sürümü, forumlarda yayınlanacaktır.)

Başvuru:

https://www.teteos.net/settings/feedback adresinden E-Posta adresi, kullandıkları Mac cihazın modeli ve genel özet bırakabilirler.

Son düzenleme:
KS
hasanmerkit

hasanmerkit

Gold Sample
İfade skoru
908
PiluX v2.0 sürümü, M1 tabanlı Mac'lerde çalışmamaktadır. v2.1 veya v2.2 sürümünde bu eksikliği giderebilmemiz için bize gönüllü gerek.
Cihazını sadece uzaktan Teamviewer veya AnyDesk gibi yazılımlarla kullandırsa yeterli.

KS
hasanmerkit

hasanmerkit

Gold Sample
İfade skoru
908
Hocam Pilux Mac bilgisayarda da mı çalışacak 😳🤔
Evet, hatta My PiluX isimli PiluX'un denetim masasına Apple anakartları tespit etme özelliği bile ekledim.

Aşağıdaki fotoğrafta A1502 model numaralı MacBook Pro'nun My PiluX penceresini görüyorsunuz.
Diğer cihazlarda normal Laptop simgesi çıkarken MacBook'larda "Elma'lı Laptop" simgesini göreceksiniz.

1623408639942.png

Bu da Apple ile alakası olmayan bir dizüstü bilgisayarın My PiluX ekran görüntüsü:

1623408725658.png

Hocam Hackintosh var olur mu? Evilol
Maalesef, gerçek Mac kullanıcılarına ihtiyacımız var.

Son düzenleme:

TeknocuYusuf

Silver Sample
İfade skoru
1.219
Evet, hatta My PiluX isimli PiluX'un denetim masasına Apple anakartları tespit etme özelliği bile eklendim.

Aşağıdaki fotoğrafta A1502 model numaralı MacBook Pro'nun My PiluX penceresini görüyorsunuz.
Diğer cihazlarda normal Laptop simgesi çıkarken MacBook'larda "Elma'lı Laptop" simgesini göreceksiniz.

27414 numaralı eki görüntüle

Bu da Apple ile alakası olmayan bir dizüstü bilgisayarın My PiluX ekran görüntüsü:

27415 numaralı eki görüntüle
Hocam sizin 2017'deydi sanırım bir sitede yazdığınız mesaj ve gelişmeniz çok ilgimi çekti hatta orda da şuan formumuzda olan illedelinux cevap vermisti. Gerçekten bu kadar kısa sürede gelişmenize hayran oldum umarım ben dahil bu forumda isteyen herkes gelişimini verimli şekilde gercekleştirebilir.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube