PC & Laptop Sohbetleri #2: 🖥💻

Hangi GPU üreticisi tercih ediyorsunuz?

• NVIDIA

• AMD (Eski adıyla ATI)

• Intel

• Sis Mirage

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görüntülenebilir.
Silicone Android Uygulaması

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Free download Wallpaper for Laptop Background 70 images [1920x1080] for  your Desktop, Mobile & Tablet | Explore 55+ Wallpaper For Pc Laptop | Free  Wallpaper For Laptop, Cute Wallpapers for Laptops, Laptop

PC & Laptop sohbetlerinin ikinci bölümüne hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. :) Burada bilgisayar teknolojileri hakkında her türlü sohbeti ve muhabbeti yapabilirsiniz. Ayrıca anketimize de katılmayı unutmayın. :)

Welcome to the second part of the PC & Laptop chats, you brought joy. :) Here you can have all kinds of conversations and conversations about computer technologies. Also, don't forget to take our survey. :)

Willkommen zum zweiten Teil der PC & Laptop Chats, du hast Freude bereitet. :) Hier können Sie alle Arten von Gesprächen und Gespräche über Computertechnologien führen. Vergessen Sie auch nicht, an unserer Umfrage teilzunehmen. :)

Bienvenido a la segunda parte de los chats de PC y portátiles, trajiste alegría. :) Aquí puedes tener todo tipo de conversaciones y conversaciones sobre tecnologías informáticas. Además, no olvide realizar nuestra encuesta. :)

欢迎来到 PC 和笔记本电脑聊天的第二部分,你带来了快乐。 :) 在这里,您可以进行各种有关计算机技术的对话和对话。另外,不要忘记参加我们的调查。 :)

TheMarqE

Silver Sample
İfade skoru
2.206
Free download Wallpaper for Laptop Background 70 images [1920x1080] for  your Desktop, Mobile & Tablet | Explore 55+ Wallpaper For Pc Laptop | Free  Wallpaper For Laptop, Cute Wallpapers for Laptops, Laptop

PC & Laptop sohbetlerinin ikinci bölümüne hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. :) Burada bilgisayar teknolojileri hakkında her türlü sohbeti ve muhabbeti yapabilirsiniz. Ayrıca anketimize de katılmayı unutmayın. :)

Welcome to the second part of the PC & Laptop chats, you brought joy. :) Here you can have all kinds of conversations and conversations about computer technologies. Also, don't forget to take our survey. :)

Willkommen zum zweiten Teil der PC & Laptop Chats, du hast Freude bereitet. :) Hier können Sie alle Arten von Gesprächen und Gespräche über Computertechnologien führen. Vergessen Sie auch nicht, an unserer Umfrage teilzunehmen. :)

Bienvenido a la segunda parte de los chats de PC y portátiles, trajiste alegría. :) Aquí puedes tener todo tipo de conversaciones y conversaciones sobre tecnologías informáticas. Además, no olvide realizar nuestra encuesta. :)

欢迎来到 PC 和笔记本电脑聊天的第二部分,你带来了快乐。 :) 在这里,您可以进行各种有关计算机技术的对话和对话。另外,不要忘记参加我们的调查。 :)
Dell'in BIOS korumalarını geçmeye çalışıyorum. Ama bayağı bir zor olacak gibi duruyor. Neden bu kadar katı bir firma bu Dell :D?

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Dell'in korumalarını geçmeye çalışıyorum. Ama bayağı bir zor olacak gibi duruyor. Neden bu kadar katı bir firma bu Dell :D?
DELL adamı DELLendirir hocam. :evilol: Secure Boot yüzünden olabilir. Son zamanlarda çıkan Windows cihazlarda UEFI ile beraber Secure Boot geliyor. Bu da Windows dışı işletim sistemlerini kurarken sıkıntı çıkartıyor.

Mr. Edri

Gold Sample
İfade skoru
3.836
Ekran kartı olarak sorunlu olmadıkça hangisi daha F/p oluyorsa ve hangisi istediğim özellikleri veriyorsa onu tercih ediyorum.

Bu arada Dell n5110 modelindeki laptop cidden çok fena ısınıyor. O kadar turbo filan kapatıyoruz, sıfırı gibi tertemiz yapıyoruz, hala 90 100 derece oluyor oyunlarda :D

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116

TheMarqE

Silver Sample
İfade skoru
2.206
DELL adamı DELLendirir hocam. :evilol: Secure Boot yüzünden olabilir. Son zamanlarda çıkan Windows cihazlarda UEFI ile beraber Secure Boot geliyor. Bu da Windows dışı işletim sistemlerini kurarken sıkıntı çıkartıyor.
Hocam Secure Boot'u kapatıyorum. Tüm güvenlik önlemlerini devre dışı bırakıyorum. RST'yi kapatıyorum. Ama geçilmiyor arkadaş. Bir Parrot kuracağım burnumdan getirdiler :evilol:. Allah düşürmesin Dell'e.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Bu laptop var elimde. Linux Mint kurdum. Ne yapabilirim? Bu arada belirtmiş olayım, içinde anakarta gömülü lisans var. 8.1 lisansı. 8.1'de kastığı için Mint kurdum. Eski OS X sürümlerinden birini kurmayı düşündüm ama Celeron işlemci olduğu için vazgeçtim.
Bir fikriniz var mıdır?
RAM'i arttırabilirsiniz hocam. 120 GB ucuz bir SSD takabilirsiniz. Windows 8.1'de kasmayacaktır böylece. Ya da Windows 7 Home Basic falan kurabilirsiniz.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
DELL adamı DELLendirir hocam. :evilol:

O kadar haklısınız ki... Bugün RGB klavye nasıl açılır sormak için aradım adamları, hepsi biz ilgilenmiyoruz diyerek yönlendiriyorlar. Sinir oldum.

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
@Gökkayahan Devam hocam buradan. :) O sisteme W7 Professional iyi gitmez. W7 Home Basic kurun.
Home Basic de Thin PC gibi bomboş çıkıvermeye hocam? Az evvel onda bile ekran alıntısı aracını olamdığını öğrenmiştim. Bir gereği olmasa da benim için olay orada kopmuştu, sinirliyim daha ona.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube