Patriot Viper Steel 8 GB yanına RAM önerisi.

Silicone Android Uygulaması

insanlar2yuzlu

Bronze Sample
İfade skoru
666
Kendisinin fiyati 480 TL olmus, 400 TL iken indirime girmesini bekleyecegim dedim simdi hic alamiyorum. Satip kit al demeyin cunku cok zarara giriyorum o sekilde yaptigim taktirde. CPU-Z SPD ve Memory kisimlarini paylasayim.

333.PNG
2.PNG

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Ben olsam beklerim, dual channel'ın olmaması riskine girmem. Ben de Ballistix'i bekliyorum.
Olmama ihtimali çok düşük.

Bunu alsam nasil olur ?

D30 genelde önermiyorum, ripjaws da bazen iyi çip gelebiliyor.

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Daha fazla artarsa bu sefer hic alamayacagim, bir de pek dusecek gibi durmuyor.
Bilmiyorum ama RAM'e 420 TL vermek de fazla geliyor. Yine de ben bekleyeceğim fakat siz bilirsiniz. İleride daha zamlanacağını düşünmüyorum.
Olmama ihtimali çok düşük.
Neden çok düşük olsun ki? Kit halinde alınmayan iki aynı RAM'in bile birbirini tanımama, dual channel olmama şansı varken neden farklı RAM alalım ki? Sırf CL falan diye direkt o RAM'den almak bence bir hata.

KS
I

insanlar2yuzlu

Bronze Sample
İfade skoru
666
Bilmiyorum ama RAM'e 420 TL vermek de fazla geliyor. Yine de ben bekleyeceğim fakat siz bilirsiniz. İleride daha zamlanacağını düşünmüyorum.

Neden çok düşük olsun ki? Kit halinde alınmayan iki aynı RAM'in bile birbirini tanımama, dual channel olmama şansı varken neden farklı RAM alalım ki? Sırf CL falan diye direkt o RAM'den almak bence bir hata.

Bilmiyorum, elime hazir para gecmisken almak istedim. Eger durum dedigin gibiyse SSD alip kalan parayi kenara koyacagim o zaman.

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Bilmiyorum, elime hazir para gecmisken almak istedim. Eger durum dedigin gibiyse SSD alip kalan parayi kenara koyacagim o zaman.
Ek olarak yanlış bilmiyorsam senin sistem APU bir sistemdi, dual channel olmaması çok büyük bir hata olurdu yani. Tehlikeye girmeye değmez bence.

KS
I

insanlar2yuzlu

Bronze Sample
İfade skoru
666
D30 + 200 kaldırmaz.

Viper Steel icinde Ryzen ile calismaz diyorlardi, O.C ile kullaniyorum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ek olarak yanlış bilmiyorsam senin sistem APU bir sistemdi, dual channel olmaması çok büyük bir hata olurdu yani. Tehlikeye girmeye değmez bence.

Dogru hatirliyorsun kral, Dual Channel calismazsa iade etme hakkim var mi peki?

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Viper Steel icinde Ryzen ile calismaz diyorlardi, O.C ile kullaniyorum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Dogru hatirliyorsun kral, Dual Channel calismazsa iade etme hakkim var mi peki?
İade taraflarını hiç bilmiyorum fakat bozuk olmayan bir ürün için iade alırlar mı ki? İlk 14 gün sebep sormadan iade alıyorlarsa orasını bilemem.

KS
I

insanlar2yuzlu

Bronze Sample
İfade skoru
666
Ram markasının alakalılığı fazla olmuyor genellikle , çip kalitesi yüksek ise amd için önerilir oluyor

3000 MHZ`de kullanirim, o cirkin RAM`e para veresim gelmiyor. Neyse bekleyelim biraz acelemiz yok nasil olsa.

İade taraflarını hiç bilmiyorum fakat bozuk olmayan bir ürün için iade alırlar mı ki? İlk 14 gün sebep sormadan iade alıyorlarsa orasını bilemem.

Aynen 14 gunluk iade hakkindan bahsediyorum kanka.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube