Papara ile yaşadığım sorun

Silicone Android Uygulaması

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Yanlışlıkla Papara Hayalet sanal Kart oluşturdum. Tıklayınca şu çıkıyor:
Screenshot_2021-07-21-21-01-26-906_com.mobillium.papara.jpg

Müşteri hizmetlerini aradım. Başvuru onaylandığında iptal edilebileceğini söylediler.
Bir de size sorayım dedim. Ne yapmalıyım?
Evime gelmesi gibi bir durum söz konusu mu? Rastgele bir şey denerken oldu, kartın evime gelmesini istemiyorum.

Banxtre

Rütbesiz
İfade skoru
385
Yanlışlıkla Papara Hayalet sanal Kart oluşturdum. Tıklayınca şu çıkıyor:
42447 numaralı eki görüntüle
Müşteri hizmetlerini aradım. Başvuru onaylandığında iptal edilebileceğini söylediler.
Bir de size sorayım dedim. Ne yapmalıyım?
Evime gelmesi gibi bir durum söz konusu mu? Rastgele bir şey denerken oldu, kartın evime gelmesini istemiyorum.
Benim bildiğim kadarı ile kart talep etmek için baya bir bilgi istiyor sistem.
Nasıl basınca direk kabul etti başvuruyu?Çözemedim açıkçası konuyu takipteyim.

KS
Chloe Price

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Benim bildiğim kadarı ile kart talep etmek için baya bir bilgi istiyor sistem.
Nasıl basınca direk yolladı?Çözemedim açıkçası konuyu takipteyim.
Adres falan girmedim hocam. Limit girmemi istedi. 100 TL civarı bir limit girdim rastgele. 10 TL de olabilir. Neyse, başvuru onaylandı falan dedi.

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Daha önce Papara'ya adres girmemişseniz böyle bir şey söz konusu olamaz.

Büyük ihtimalle hayalet kart sistemini kullanmak için sistem içinde bir black kart zorunluluğu koymuş olabilirler. Bu tür şeyler genellikle en yetkili kullanıcıya göre yazılıyor. Bunu atlamışlarsa black kart ihtiyacından böyle bir ekranla karşılaşmışsınızdır.

KS
Chloe Price

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Daha önce Papara'ya adres girmemişseniz böyle bir şey söz konusu olamaz.

Büyük ihtimalle hayalet kart sistemini kullanmak için sistem içinde bir black kart zorunluluğu koymuş olabilirler. Bu tür şeyler genellikle en yetkili kullanıcıya göre yazılıyor. Bunu atlamışlarsa black kart ihtiyacından böyle bir ekranla karşılaşmışsınızdır.
Girdiğimi hatırlamıyorum. Bu arada belirteyim:
Black kart almaya çalıştığımda adres girmemi, şehir girmemi falan istiyor. Hesap bilgilerimde adres falan görmedim. Girdiğimi hatırlamıyorum.

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Girdiğimi hatırlamıyorum. Bu arada belirteyim:
Black kart almaya çalıştığımda adres girmemi, şehir girmemi falan istiyor. Hesap bilgilerimde adres falan görmedim. Girdiğimi hatırlamıyorum.
O zaman hayalet kartı kullanmanız, uygulamaya bir güncelleme gelene dek pek de mümkün gözükmüyor. Elinize herhangi bir kart teslimatı da yapılmaz şu an. MH aramak yerine e posta atın, dönüyorlar zaten. Sakin bir şekilde sorun her ne ise daha kolay çözülür eğer, hayalet kart kullanmak gibi bir zorunluluğunuz yoksa tabi.

KS
Chloe Price

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
O zaman hayalet kartı kullanmanız, uygulamaya bir güncelleme gelene dek pek de mümkün gözükmüyor. Elinize herhangi bir kart teslimatı da yapılmaz şu an. MH aramak yerine e posta atın, dönüyorlar zaten. Sakin bir şekilde sorun her ne ise daha kolay çözülür eğer, hayalet kart kullanmak gibi bir zorunluluğunuz yoksa tabi.
Yok hocam. Denemek amaçlı yapmıştım. MH'yi 2 kez aradım. Başvuru onaylandıktan sonra iptal edebilirsiniz diyorlar. Yani e posta atmam gerekiyor mu bilmiyorum.

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916
Hiç kullanma gereği duymadım ama sanal kart değil mi yahu? Nasıl kuryeye verildi, basıldı falan oluyor? Normal sanal kart gibi uygulamadan kontrol ediliyor. Fiziki değil ki. Tek farkı kullandıktan sonra kapanması. 🤔

KS
Chloe Price

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Hiç kullanma gereği duymadım ama sanal kart değil mi yahu? Nasıl kuryeye verildi, basıldı falan oluyor? Normal sanal kart gibi uygulamadan kontrol ediliyor. Fiziki değil ki. Tek farkı kullandıktan sonra kapanması. 🤔
Çok saçma. Neden olduğunu anlamadım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube