Otomatik onarım bilgisayarınızı onaramadı hatası

Silicone Android Uygulaması

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270
Arkadaşlar cumartesi günü bilgisayarımı sorunsuz kapatıp gittim bu akşam bu hatayı aldım.
IMG_20220417_212802.jpg

Sonra gelişmiş seçeneklerden komut istemini açtım ve kod girdim ama en son yukarıdaki gibi yazıyor ne yapacağım format atayım mı?

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Bende de benzer bir durum olmuştu, kapattığımda kendiliğinden yeniden başlatıyordu; kapanmıyordu. Bir şekilde kapattım, sabah açtığımda windows'da hata olmuş; boot edilmiyordu. Ben de w11 kurulumunu yaptım, yerinizde olsam temiz kurulum yaparım.

KS
YorgunVeDurgun

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270
Bende de benzer bir durum olmuştu, kapattığımda kendiliğinden yeniden başlatıyordu; kapanmıyordu. Bir şekilde kapattım, sabah açtığımda windows'da hata olmuş; boot edilmiyordu. Ben de w11 kurulumunu yaptım, yerinizde olsam temiz kurulum yaparım.
Ne yazık ki temiz kurulum için cihazım yok :/
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Yani USB falan yok.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Ne yazık ki temiz kurulum için cihazım yok :/
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Yani USB falan yok.
Bios boot seçeneklerini kurcalayın biraz hocam, secure boot kapatıp açmayı deneyin bazen çözülebiliyor.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Bilgisayarımda mavi ekran aldığım sıralar böyle bir sorun ile karşılaşmıştım. Format harici bir çözüm bulamadım.
Mavi ekran dosyalarının çözümüne gidecek yol çoğulukla mavi ekran raporunda (minidump dosyası) yazar. Senin mevzu biraz başka olabilir.

localhost

Bronze Sample
İfade skoru
2
Mavi ekran dosyalarının çözümüne gidecek yol çoğulukla mavi ekran raporunda (minidump dosyası) yazar. Senin mevzu biraz başka olabilir.
Benim bilgisayarın sıkıntısı RAM uyumsuzluğu idi. Sonrasında çözdüm zaten hatayı fark edince.
Ama dediğim gibi, art arda yediğim mavi ekrandan sonra Windows bir daha açılmıyordu.

KS
YorgunVeDurgun

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270
Formatladım.
Sorunum çözüldü.
Artık karmakarışık masaüstünden de kurtuldum :D

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube