Başarılı Kurulum OpenCore High Sierra Ryzentosh

Silicone Android Uygulaması
Selamlar, günlerce uğraşın ardından hataları atlatarak sorunsuz olarak kurulumumu tamamlamış bulunmaktayım. Ekran görüntüsünün boyutu büyük olduğu için sıkıştırmak zorunda kaldım görüntüde bozulmalar olmuş olabilir mazur görün.

Ekran Resmi 2021-05-07 13.45.23-min.png

4-5 farklı adet imajın ardından sorunsuz olarak en güncel KealOS sürümünü kurabildim imaj linki;
İçerisinde bulunan OpenCore End Randomseed hatasını veriyor bu yüzden vereceğim OpenCore linkinde bulunan dosyaları flaşınıza yazdırdığınız EFI klasörünü tamamiyle silip yer değiştirin.
OpenCore linki;
Sistemine Hackintosh kurmak isteyen arkadaşlar öncelikle iyi araştırsın doğru imaj, Kext ve sürücüleri tercih etsin aksi halde çok uğraştırıyor yeri geliyor doğru Kext ile bile sorun çıkıyor.

Yardımları için buradan sevgili @The Executioner sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Sistem bileşenlerim:
CPU: AMD Ryzen 3 3100
GPU: GTX 950 2GB
MB: ASUS Prime A320M-K
RAM: Kllisre 1x8
Wifi Adapter: TP-Link TL-WN7200ND (Ralink RT3070)

Son düzenleme: Moderatör:

483

Silver Sample
İfade skoru
572
Çok güzel görünüyor MacOS ya. Bende Dual Boot yapmak istiyorum ama babam izin vermiyor. Napacaksın MacOS'u diyor.

483

Silver Sample
İfade skoru
572
KS
6

659948849

Gold Sample
İfade skoru
2.067
Ryzen sistemlerde nadir olarak oradaki adlandırma kendiliğinden doğru gözükür, Bir kaç yama ile düzeltilebilir ancak uğraşmaya değecek bir özellik değil performans farkı yaratmamakta.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Ryzen sistemlerde nadir olarak oradaki adlandırma kendiliğinden doğru gözükür, Bir kaç yama ile düzeltilebilir ancak uğraşmaya değecek bir özellik değil performans farkı yaratmamakta.
Ryzen sistemlerde kendiliğinden doğru olarak gözükmez, çünkü ne öyle bir model var ne de öyle bir bilgi.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube