Okulun ilk haftası nasıldı?

Silicone Android Uygulaması

Kawnes

Bronze Sample
İfade skoru
917
Mükemmel geçti, efsane bir sınıfa düştüm. Güzel kızlar ve sınıf düzeni çok iyi. Boş derslerde herkes kitap okuyup test çözüyor. Sayelerinde "kitap okuma ve ders çalışma" alışkanlığı olmayan ben şuan ders ve kitap okumayı çok seviyorum. 1-2 saat sadece internette takılıyorum artık.

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Mükemmeldi diyebilirim. Yeni arkadaşlar edindim, çok keyifli vakit geçirdim. Ayrıca sınıf başkanı seçildim herkes memnun 😀. Bir de bugün kızlarla voleybol oynadım ama kendimi kötü hissettim çünkü ayakkabım futbol oynamaya elverişli değildi. Kendimi şey gibi hissettim biraz 😀. Ama hayatımda bir kez bile oynamamama rağmen kızlar beni tebrik etti ve 5-6 sayı attım. En kuytu yerden topu kurtardım falan yani 😉.

Kawnes

Bronze Sample
İfade skoru
917
Mükemmeldi diyebilirim. Yeni arkadaşlar edindim, çok keyifli vakit geçirdim. Ayrıca sınıf başkanı seçildim herkes memnun 😀. Bir de bugün kızlarla voleybol oynadım ama kendimi kötü hissettim çünkü ayakkabım futbol oynamaya elverişli değildi. Kendimi şey gibi hissettim biraz 😀. Ama hayatımda bir kez bile oynamamama rağmen kızlar beni tebrik etti ve 5-6 sayı attım. En kuytu yerden topu kurtardım falan yani 😉.

Hocam ilk günden 10 tane sevgili yapmadınız mı? "nazi" ya 🧐 size düşmeyen kız varsa ben bir şey bilmiyorum.

Disty

Bronze Sample
İfade skoru
266
Uyku düzenine alışmaya çalışarak geçti. İlk gün arkadaşlarla boş dışında pek bir şey olmadı. 2. gün nöbetçi idim. Uyanmam için bilişim hocam okuldaki atölyeye çağırdı. Lehim yaptım. 3. gün derslerin çoğu boştu. 4. gün deneme olduk. Durumlar pek iç açıcı değil. Bu gün pek bir şey olmadı.

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115
Güzeldi. Sınıfımız 25 kişi, ATP'de olduğum için 3 farklı meslek dersim var ve hepsi çok eğlenceli geçiyor, hocalar da iyi. Basketbola uzun süreli bir ara vermiştim, okul sayesinde tekrar başlarım gibi duruyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube