Nintendo Switch Lite almak mantıklı mı?

Silicone Android Uygulaması

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346
Switch Lite almak mantıklı mı? Gördüğüm kadarıyla normal Switch ile önemli olan tek farkı televizyona bağlayamıyor olmamız. Almak mantıklı olur mu? Oyunlarını uygun bir şekilde bulmak mümkün mü?

KS
Dark Lord of the Sith

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346
Switch Lite direkt el konsolu aslında, normal Switch’ten daha küçük ekrana sahip durum oynayacağınız oyunlara ve bütçenize bağlı.

Ama ben olsam alırdım.
Oyunların fiyatı korkutuyor. Bu durumu bir şekilde halletme şansımız yok mu? Ucuzdan bulabileceğimiz vs.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
@Dark Lord of the Sith,
İkinci el belki daha ucuza alınabilir ama oyuna para yetiştirmek zor olacaktır. Switch'in asıl satış noktası televizyona bağlanan hibrit konsol olması değil mi? Lite olan saçma bence, PSP gibi oluyor.

Lite ile düz olan arasındaki tek fark, televizyona bağlayamamak değil bu arada. Ekran daha küçük ve Joy-Con'lar çıkmıyor. Bir de standı yok.

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
Oyunların fiyatı korkutuyor. Bu durumu bir şekilde halletme şansımız yok mu? Ucuzdan bulabileceğimiz vs.
CFW firmware atılabiliyordu ama Lite sürümde var mıdır bilmiyorum, oyunları normalden uyguna alabileceğiniz bir yer biliniyorum maalesef ama yurt dışından getirebilirsiniz.

KS
Dark Lord of the Sith

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346
İkinci el belki daha ucuza alınabilir ama oyuna para yetiştirmek zor olacaktır.
Kırılma olayı varsa ona yönelebilirim aslında. Her oyuna $60 verme imkanım yok.
Switch'in asıl satış noktası televizyona bağlanan hibrit konsol olması değil mi? Lite olan saçma bence, PSP gibi oluyor.
Evde PS4 var zaten. 2-3 seneye PS5 DE veya çıkarsa Xbox Series X Slim alırım. Televizyona bağlama ihtiyacım yok anlayacağınız. Yatıp oynamak istiyorum :evilol:
Lite ile düz olan arasındaki tek fark, televizyona bağlayamamak değil bu arada. Ekran daha küçük ve Joy-Con'lar çıkmıyor. Bir de standı yok.
Ekran boyutu dışında pek sorun değil onlar benim için.
Oyun fiyatları size sorun değilse bal gibi konsol.
Korkutan kısım bu beni.
CFW firmware atılabiliyordu ama Lite sürümde var mıdır bilmiyorum, oyunları normalden uyguna alabileceğiniz bir yer biliniyorum maalesef ama yurt dışından getirebilirsiniz.
@The Executioner,
Lite sürüme çip takılarak CFW yapılıyordu sanırım ancak daha exploit çıkmadı diye biliyorum. Eski kasa düz Switch'te iki türlü de oluyor.
Bu olay sanırım kırmak oluyor. Biraz bakayım buna.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035

Evde PS4 var zaten. 2-3 seneye PS5 DE veya çıkarsa Xbox Series X Slim alırım. Televizyona bağlama ihtiyacım yok anlayacağınız. Yatıp oynamak istiyorum :evilol:

Korkutan kısım bu beni.

Benim almak istediğim zamanlarda kırmak sadece V1 Switch'te oluyordu.

Dark vader

Silver Sample
İfade skoru
1.992

Korkutan kısım bu beni.

2. El alabilirseniz,biraz araştırma yaparak ucuza normal switch alabilirsiniz hem arta kalan parayla Zelda falan alırsınız,konsol biraz hırpalanmış ise kanalda bu videolar var:

KS
Dark Lord of the Sith

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
KS
Dark Lord of the Sith

Dark Lord of the Sith

Silver Sample
İfade skoru
1.346
2.el CFW Switch almayı düşünebilirsin aslında, @Samotne3030 ’un dediği gibi eğer Lite konsollara çip takmak gerekiyorsa biraz sıkıntılı iş çünkü iyi lehimlenmezse sorun çıkartabilir.
Çip taktırmak sıkıntılı o zaman. Lite versiyonunu sileceğim o zaman.
Kadın sadece ikinci el anlatmıyor. Videoyu tam izlerseniz anlarsınız.
Atlaya atlaya izledim. Piyasadan vs. bahsetmiş. Spotçuları düşüneceğim ama ikinci ele girmem.
Tavsiyem 2. El almanız Nintendo switch oyunları zaten pahalı switch'e vereceğiniz paranın bir kısmı oyunlara gider.
Teknoloji de ikinci ele girmiyorum. Zaten CFW kırık bir versiyon olmadığı takdirde Switch almayı pek düşünmem.

V1 konsolların üretimi durmuş. V2 kırılmıyormuş. Her oyuna $60 vermek çok zorlar beni. İndirim falan olmuyor mu? Gerçi olsa bile çok düşmez fiyatları.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube