Nasılsınız?

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

444

Silver Sample
İfade skoru
591
İyiyim, sabah erkenden yola çıkıp köye gideceğim :D . 1 hafta teknolojiden, internetten ve en üzücüsü forumdan uzak kalacağım :( .
Ama geri döndüğümde yeni sipariş ettiğim laptopum eve ulaşmış olacak :D . İncelemesini yaparım belki.
Screenshot_20210524-112817_YouTube.jpg

Eşkal böyle şu anlık. Instagram'da mülteci fotoğraflarına, gurbetçi röportajlarına denk geliyorum hep. Her an infilak edebilirim :D .

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.078
Neden hocam neyiniz var? Çok takmayın be ölümlü dünya.
Şu an babamın memleketindeyim çok sıkılıyorum.
Okul olmadığı için çok az seviyede harçlık alıyorum param yok kısaca
Okul ardaslarim fen lisesi olmasına rağmen zengin züppe hepsi ciğeri 5 para etmez tipler işleri güçleri karı kız sigara alkol çok hawliler 😎
Çok bunalindayim kısaca kendimi iyi hissetmiyorum.

KS
NoRespecT

NoRespecT

Rütbesiz
İfade skoru
54
Şu an babamın memleketindeyim çok sıkılıyorum.
Okul olmadığı için çok az seviyede harçlık alıyorum param yok kısaca
Okul ardaslarim fen lisesi olmasına rağmen zengin züppe hepsi ciğeri 5 para etmez tipler işleri güçleri karı kız sigara alkol çok hawliler 😎
Çok bunalindayim kısaca kendimi iyi hissetmiyorum.
Hocam aynı durumda sayılırız. Lise'deyim hiç arkadaşım yok. Olmaması önemli değil ben seçiyorum. Çoğu kötü alışkanlıklar yıkmaya çalıştı. Çoğu arkamdan iş çevirdi artık gerek yok bence. Bilgisayar en iyi arkadaşım duvarlar sırdaşım. Mutfak yaşama sevincim. Ekmek almak kısa süreli cehennemim. :D. Durumlar vahim.

EREN SATAR

Gold Sample
İfade skoru
1.078
Dedem öldü, üzgünüm. Ama üzüntüsü geçiyor yavaş yavaş.
Allah rahmet eylesin
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Hocam aynı durumda sayılırız. Lise'deyim hiç arkadaşım yok. Olmaması önemli değil ben seçiyorum. Çoğu kötü alışkanlıklar yıkmaya çalıştı. Çoğu arkamdan iş çevirdi artık gerek yok bence. Bilgisayar en iyi arkadaşım duvarlar sırdaşım. Mutfak yaşama sevincim. Ekmek almak kısa süreli cehennemim. :D. Durumlar vahim.
İkimize de kolay gelsin o zaman 😄

AhmetHaMzA1232

Silver Sample
İfade skoru
449
Allah rahmet eylesin hocam. Dininizi bilmiyorum kusura bakmayın. Üzücü bir durum 4 yıl oldu dedemi kaybedeli geçiyor acısı.
İslam hocam.

Sabah annemi aradı dayım, kalp masajı yapıyorlarmış. Ben direkt uyandım hastaneye gittik. Sonra verdiler işte acı haberi, teşekkür ederim. Siz nasılsınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube