Nasılsınız?

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

7777

Gold Sample
İfade skoru
2.379
Bilmiyorum, çok boştayım. Klasik yaşantı olarak işler güzel gidiyor. Ama bir amacım yok, herhangi bir şey hissetmiyorum sadece düşünüyorum. Sen nasılsın?

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Kötü hocam nasıl olsun. TR'de bu durumda olmak şaşırtmıyor pek. Umarım en yakın zamanda daha iyi bir gelecek ve yaşam elde ederiz...

Benim durumlar farklı. Yorgun, bitkin ve stresli olmamın sebebi arkadaşlarım ile önemli bir iş peşinde olmam. Tabii sıkılmak ayrı bir durum.

Hank Schrader

Bronze Sample
İfade skoru
1.067
Geceleri kötü oluyorum. Gelecek kaygısı, okul, sınavlarım vesaire düşünürken aklım alıp başını gidiyor, aynen böyle düşünüyorum.
67ca1cb482b2da14c357bf1a5ffc79a5.jpg

Sabah olunca kısa süreli rahatlık, sonra yine aynısı. Şöyle bir 10 sene sonrasına ışınlanmak için çok şey veririm. Uyanıp işime gittiğim günlere gitmek istiyorum.

KS
NoRespecT

NoRespecT

Rütbesiz
İfade skoru
54
Bilmiyorum, çok boştayım. Klasik yaşantı olarak işler güzel gidiyor. Ama bir amacım yok, herhangi bir şey hissetmiyorum sadece düşünüyorum. Sen nasılsın?
Sağ olun hocam nasıl olayım durduk yere efkar bastı. Açtım Rota sabaha kadar keyif yok gibi. Amaçsızca her günüm aynı bıktım a- hayatından diyip isyan etmeye başladım sonumuz ne olacak bilmiyorum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Sadece ve sadece stres ve sinir. Siz nasılsınız?
Aynı hocam ne olsun bol bol efkar sinir strest dert tasa daha ne olsun ne ararsan var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube