Münazara ön eki gelmeli

Silicone Android Uygulaması

Haruki Murakami

Silver Sample
İfade skoru
2.612
Hocam burada o sokak dovusleri hic yasanmadi, hamdolsun daha medeni bir forumuz.
Yaşanmaması yaşanmayacağı anlamına gelir mi, özellikle toplum için hassas konular konuşulurken forumdaki çoğu kişi saldırgan olabiliyor. Münazara olması için belli kurallar çerçevesinde ve takımlı olarak tartışılması lazım. Ama herkes seviyesini koruyup adam akıllı, düzgün konular hakkında tartışırsa ''Tartışma'' adında bir başlık getirilebilir belki.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Yaşanmaması yaşanmayacağı anlamına gelir mi, özellikle toplum için hassas konular konuşulurken forumdaki çoğu kişi saldırgan olabiliyor. Münazara olması için belli kurallar çerçevesinde ve takımlı olarak tartışılması lazım. Ama herkes seviyesini koruyup adam akıllı, düzgün konular hakkında tartışırsa ''Tartışma'' adında bir başlık getirilebilir belki.
+Sen Apple'ı savundun
-Savunmadın
+Sen JD'yi savundun
-Savunmadım

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Knk bu konumdan sonra ben yasanmayacagina inandim.

Haruki Murakami

Silver Sample
İfade skoru
2.612
Knk bu konumdan sonra ben yasanmayacagina inandim.
Ben inanmıyorum valla, herkeste bir üstten bakma çabası her konuda anlaşılıyor. Kimse birbirinin görüşlerine gerçekten saygı duymuyor, ama evet; attığın konu seviyeli sayılabilir.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Ben inanmıyorum valla, herkeste bir üstten bakma çabası her konuda anlaşılıyor. Kimse birbirinin görüşlerine gerçekten saygı duymuyor, ama evet; attığın konu seviyeli sayılabilir.
Hocam bir ek daha yapayim, su anda munazara yapma yasagi kalksin demiyoruz zaten yasak ta degil, sadece on en gelsin ki ayrilsin diyoruz.
Bazen mesajlardan o his anlasiliyor, orada haklisiniz ama Abdulhamit meselesine donmedigi surece sorun yok.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube