(Muhtemel) COVID-19 Günlüğüm

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

katabolizma

Rütbesiz
İfade skoru
18
Merhabalar, bu konuda muhtemelen COVID-19 kaptım ve bunu gün gün anlatmayı planlıyorum.

29 Nisan 2021: Köye gittim. Canım sıkılmıştı, gezerim rahatlarım falan diye gittim. Gezdim, bazı kişilerle de temasa geçtim. Aralarından birisi hastayım diyordu.
30 Nisan 2021: Sıkıntı yok.
1 Mayıs 2021: Burun tıkanıklığı başladı, biraz da geniz akıntısı vardı.
2 Mayıs 2021: Öksürük başladı, hafif de boğaz ağrısı vardı. Bir de üstüme bir halsizlik geldi.
3 Mayıs 2021: Öksürük arttı. Sağlık ocağına gittim. Test yaptırmamı istedi, seyyar test merkezinden test verdim. (COVID olmasam bile büyük ihtimalle orada kapmışımdır. Ne bir önlem vardı ne bir dezenfeksiyon. Test verirken oturduğum yere daha 1dk önce öksüren bir dayı gelip test veriyor ama iki hasta arası hiçbir dezenfeksiyon yok.) Testi verdikten sonra gece çıkacağı söylendi. Test sonucunu bekliyorum.

Arkadaşlar dua etmenizi istiyorum benim için... :)

rtx 3090

Silver Sample
İfade skoru
577
Merhabalar, bu konuda muhtemelen COVID-19 kaptım ve bunu gün gün anlatmayı planlıyorum.

29 Nisan 2021: Köye gittim. Canım sıkılmıştı, gezerim rahatlarım falan diye gittim. Gezdim, bazı kişilerle de temasa geçtim. Aralarından birisi hastayım diyordu.
30 Nisan 2021: Sıkıntı yok.
1 Mayıs 2021: Burun tıkanıklığı başladı, biraz da geniz akıntısı vardı.
2 Mayıs 2021: Öksürük başladı, hafif de boğaz ağrısı vardı. Bir de üstüme bir halsizlik geldi.
3 Mayıs 2021: Öksürük arttı. Sağlık ocağına gittim. Test yaptırmamı istedi, seyyar test merkezinden test verdim. (COVID olmasam bile büyük ihtimalle orada kapmışımdır. Ne bir önlem vardı ne bir dezenfeksiyon. Test verirken oturduğum yere daha 1dk önce öksüren bir dayı gelip test veriyor ama iki hasta arası hiçbir dezenfeksiyon yok.) Testi verdikten sonra gece çıkacağı söylendi. Test sonucunu bekliyorum.

Arkadaşlar dua etmenizi istiyorum benim için... :)
Pozitif çıkacaktır yüksek ihtimal geçmiş olsun.

onatygt

Bronze Sample
İfade skoru
527
Hayalindeki kırmızı Renault Laguna 1'in içinde.
Geçmiş olsun. Bu dönemde hem annem hem de babam atlattı ama berbaerb baya zaman geçirmemize rağmen ben hiçbir belirti göstermedim. Bu yüzden test yapılmadı ama büyük ihtimal negatifimdir. Sizde bence morlinizi yüksek tutmaya bakın. Direnciniz arttıracak yiyecekler tüketmeye dikkat edin.

TheLastTereyağı

Bronze Sample
İfade skoru
35
Essalah.
ölme ihtimaliniz yüzde 1.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Ben Şubatta olmuştum.

rtx 3090

Silver Sample
İfade skoru
577
İyi koruyun kendinizi bir yakınımda nezle olarak başladı şu anda ölü durumda

Doğu'kan

Bronze Sample
İfade skoru
2.961
Geçmiş olsun.
Kolay atlattım bayağı ama insandan insana değişiyor maalesef.

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Atlattım gerçi hala minik belirtileri var. Ben ağır geçirenlerdenim. Babam oldu 48 kilo adam biz ağır geçirir diyorduk sanki hiç hasta olmamış gibiydi. Babam bulaştırdı bütün aileye bizim. :D

TheMarqE

Silver Sample
İfade skoru
2.206
Ben fazla ağır geçirmedim, boğaz ağrısı oldu biraz. Öksürük az derecedeydi. Maske ile odamda geçirdim hastalık sürecimi. Umarım kapmamışsındır ama, yüksek ihtimal ile COVID'sin.

KS
K

katabolizma

Rütbesiz
İfade skoru
18
IMG-20210503-WA0013.jpg

Konu kilitlenebilir. Negatif çıktı. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale