Misafir çocuğuna ne yapılır?

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

crazy gulu gulu

Bronze Sample
İfade skoru
555
Arkadaşlar yardım lazım. Çocuk da yüz yok pc'ye vuruyor, oturduğum evde bağıra bağıra sövüyor, yatağıma çıkıp arkadan gaz bırakıyor, salya bırakıyor ve bn dersten çıkmışım açım içeriye gidiyorum onun ekmeği bitiyor etrafına bakıyor ve benim ekmeğime bana sormadan almaya kalkıyor ve annem ona 'Rahat ol, evinde gibi ol.' diyor. Bu arada bu yatağa çıkmayı falan da bana sormadan yaptı. Dövmek dışında bütün her şeye varım çünkü ailem o kişi yüzünden bana bağırıyor. Yardım edenlere teşekkürler.

ByCadros

Bronze Sample
İfade skoru
486
Korkma dövmekten çak bi tane şabalağı kafasına ne oluyor sonra.

Haruki Murakami

Silver Sample
İfade skoru
2.612
Olm yanlış anlama da köpek mi besliyon bu ne? Vallahi senden küçükse korkut, bağır vs. insan gibi anlatmaya çalış demeyeceğim, çünkü anlamaz büyük ihtimalle.
Ha ben olsam döverdim ama ailen izin vermiyor.

İsmimBayaBayaCool

Gold Sample
İfade skoru
1.715
Arkadaşlar yardım lazım. Çocuk da yüz yok pc'ye vuruyor, oturduğum evde bağıra bağıra sövüyor, yatağıma çıkıp arkadan gaz bırakıyor, salya bırakıyor ve bn dersten çıkmışım açım içeriye gidiyorum onun ekmeği bitiyor etrafına bakıyor ve benim ekmeğime bana sormadan almaya kalkıyor ve annem ona 'Rahat ol, evinde gibi ol.' diyor. Bu arada bu yatağa çıkmayı falan da bana sormadan yaptı. Dövmek dışında bütün her şeye varım çünkü ailem o kişi yüzünden bana bağırıyor. Yardım edenlere teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube