Megadeth'in Yeni Albümü

Silicone Android Uygulaması

Işık

Gold Sample
İfade skoru
2.612
Megadeth'in yeni albümü bu sene 8 Temmuz'da geliyor.

The Sick, The Dying... And The Dead! isimli albüm için hazırlıkları sürüyor.

Her ne kadar daha albüm hakkında pek bilgimiz olmasa da Dave Mustaine albümden Life In Hell adlı parçanın bir kısmını dinleyiciler ile paylaşmıştı.

Şu kesitten hareketle yorum yapmam gerekirse cidden çok sağlam bir şeyin bizi beklediğini söyleyebilirim. Brutal vokal özellikle çok dikkatimi çekti. Bir Megadeth şarkısında ilk defa brutal vokal duyacağız, heyecan verici.

Mustaine'in paylaştığı kesit:

Ben bu brutal vokal olayını Lamb Of God ile fazla takılmaya bağlıyorum :d Bu süreçte iki grup çokça birlikte vakit geçirdiler ki zaten Megadeth'in Lamb of God ile birlikte gerçekleştireceği Kuzey Amerika turu yarın başlıyor.

277361221_1348399732332061_8288168312692080026_n.jpg

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Megadeth'in yeni albümü bu sene 8 Temmuz'da geliyor.

The Sick, The Dying... And The Dead! isimli albüm için hazırlıkları sürüyor.

Her ne kadar daha albüm hakkında pek bilgimiz olmasa da Dave Mustaine albümden Life In Hell adlı parçanın bir kısmını dinleyiciler ile paylaşmıştı.

Şu kesitten hareketle yorum yapmam gerekirse cidden çok sağlam bir şeyin bizi beklediğini söyleyebilirim. Brutal vokal özellikle çok dikkatimi çekti. Bir Megadeth şarkısında ilk defa brutal vokal duyacağız, heyecan verici.

Mustaine'in paylaştığı kesit:

Ben bu brutal vokal olayını Lamb Of God ile fazla takılmaya bağlıyorum :d Bu süreçte iki grup çokça birlikte vakit geçirdiler ki zaten Megadeth'in Lamb of God ile birlikte gerçekleştireceği Kuzey Amerika turu yarın başlıyor.

74127 numaralı eki görüntüle
Bildiğim kadarıyla basları da Testament bascısı çalacak.

Albümden umudum yok ama ters köşe olmayı o kadar istiyorum ki. Bak umudun kırıntısı yok ama olsa fena mı olur?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube