Rehber Max Payne 1 ve 2 Açılmama Sorununun Çözümü (Steam)

Silicone Android Uygulaması

Miraç

Bronze Sample
İfade skoru
403
Önceliklere selamlar, steam de yorumlara baktığımda birçok kişi oyun açılmadığı için iade etmiş ben ise bu sorunun çözümünü anlatacağım.

Öncelikle bu sorunu en çok Windows 10 işletim sistemi kullananlar yaşıyor oyunu steam den satın alıp indirip "oyna" dediğiniz zaman birçoğunuzda "çalışıyor" kısmında kalıp oyun açılmıyordur öncelikle bunun en basit çözüm yöntemini anlatayım sizlere.
ÇÖZÜM: oyunu indirdiniz ve açtınız ancak açılmadı yapmanız gereken şey oyunun simgesine sağ tıklayıp (masaüstüne kısa yol da oluşturmuş olabilirsiniz eğer oluşturmadıysanız oyunun yüklü olduğu klasörden de yapabilirsiniz) "özellikler" diyiniz...
Ekran Görüntüsü (318)_LI.jpg

Daha sonra "uyumluluk" kısmına geliniz...

Ekran Görüntüsü (318).png

ve "bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu" kısmından "windows 95" seçeneğini seçiniz ve "uygula" diyip tamamlayınız. Oyunu tekrar çalıştırdığınızda açılacaktır ve sorunsuz bir şekilde oynayacaksınız. Böyle başyapıt bir oyunu iade etmemeniz için sizlere bu rehberi hazırladım okuduğunuz için teşekkürler.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Max Payne 1 ve 2 Steam kütüphanemde var, bir gün seriyi oynamaya başlayacağım zaman oyunlar açılmazsa diye konuyu kaydettim, teşekkürler bilgi için :)

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube