Max 70TL kulak içi kulaklık önerisi

Silicone Android Uygulaması
Bütçe
70

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
JBL C100SL kullanıyordum sağ tarafı bozuldu 3 ayda :istemez: Yeni kulaklık alacağım büyük ihtimal 70TL ye kadar ne önerebilirsiniz? Kablolu olmasını isterim, zaten bu fiyata Bluetooth yoktur.

Günlük kullanım için, video izlemek falan. Oyun oynamam nadiren oynarım canım sıkıldığında.

Big Daddy

Silver Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
2.224
JBL C100SL kullanıyordum sağ tarafı bozuldu 3 ayda :istemez:

Hakem heyetinden şansımı denerim ben olsam. Önce garantiye ulaş tabii, garantiden cevap almadan hakem heyetine gitmek olmaz. Kulaklığı kesip biçme, müdahale etme, haklı çıkmaman için bir sebep kalmasın.

70 liraya Piston vb. almaktansa ED12 için zorlamayı öneririm.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
70 liraya Piston vb. almaktansa
Allah herkesi o kulaklıktan korusun, aman diyeyim. Kendim aldım, 3 aya sol teki cortladı, şimdi de mikrofonu patates oldu. Ses kalitesi de rezalet, sesi 100 falan açmanız lazım ses duyabilmek için. Her şey zaten boğuk geliyor, gıdım bass yok, vokale vermişler de vermişler. Tek iyi yanı metal gövdesi, mikrofon kalitesi ve ergonomisi diyebilirim.

ED12'ye zorlayabiliyorsanız VK4 almanızı öneririm.

KS
æææ

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
Şansa bak acelesi yok diye hala almamıştım karar verememiştim aniden yarın tatile gideceğimiz ortaya çıktı. Şimdi dışardan 10TL lik kulaklık almak zorunda kalacağım. :ağlıyorum: :ağlıyorum: :ağlıyorum: İnternetten sipariş etsem yarın Pazar gelmez herhalde. :istemez:

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
16:00 öncesi sipariş verirseniz Teknostore aynı gün kargoya veriyor, tabii Pazar günü gelir mi orası meçhul maalesef.

KS
æææ

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
16:00 öncesi sipariş verirseniz Teknostore aynı gün kargoya veriyor, tabii Pazar günü gelir mi orası meçhul maalesef.
Hocm ED12, VK4 kulaklıkları için de kartta yeterli para yok zaten onları almam neredeyse imkansız.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

20tl lik çakma dandik fason kulaklık aldım para resmen çöp oldu. JBL kulaklıktan sonra öyle kötü geliyor ki.

Sonuç: Cihazın hoparlörünü kullanacağım.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube