"#MART2022 Telefon Tavsiyeleri! (2500-4500TL)" videomuz!

Silicone Android Uygulaması

SIR_INDO_SCARF

Rütbesiz
İfade skoru
141
@3866-14-14-8-12-21-34, bende katılıyorum dediğine. 2 tane Samsung cihaz haricinde hepsi Xiaomi ve yani iyi modeller de değil.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Alınabilir modeller bana göre Note 10 veya Note 10 5G.

Onun dışında çok içim ısınan telefon yok.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ama tabii Redmi Note 10 Pro 5G benim göz bebeğim. (Poco X3 GT)

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Redmi 9C yerine C25s daha iyi olurmuş. Note 9 önerisi de bilemedim, 9T ile çok farkı yok o telefonun. M22 önerisi de olmamış gibi.

Çoğu telefon Xiaomi diyen üyeler ne bekliyordu acaba bu rekabetin azaldığı piyasada? Oppo? Casper? 😃

4500TL civarında biraz daha telefon olabilirdi. Onun dışında gayet güzel bir liste. Yeni mikrofon güzel.

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Işıklandırma, arka plan ve kamera açısı güzel ama teknoloji kanalı için uygun değil gibi sanki. Daha çok ASMR videoları çekmek için seksi bir ortam yaratılmaya çalışılmış. :D

Bilmiyorum belki de abartıyorumdur ama içimden geldi söylemek istedim. :)

KS
Nevtuğ A. Yalçın

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Işıklandırma, arka plan ve kamera açısı güzel ama teknoloji kanalı için uygun değil gibi sanki. Daha çok ASMR videoları çekmek için seksi bir ortam yaratılmaya çalışılmış. :D

Bilmiyorum belki de abartıyorumdur ama içimden geldi söylemek istedim. :)
Podcast tadında telefon önerisi izlemek gibisi yok 🤤

SIR_INDO_SCARF

Rütbesiz
İfade skoru
141
@Nevtuğ A. Yalçın, IMG_20220321_010535.jpg
Müptelası oldum resmen bu resmin. Resmin sesi var resmen.

Ama benim görüşüme göre video çekim ortamı güzel ama daha çok birazdan ince işlere girecekmiş gibi veya arkadaşın dediği gibi asmr ortamına girilmiş gibi olmuş. Onun yerine aslında daha canlı konuşmak daha etkili olur bence. Mesela Çağdaş Işıl Lütfi Karaca gibi bir tık gür sesle anlat anlatacağını. Duruma göre program ile sesin belli kısımlarını kızarsın. Ama normal kısımları hafif ince ton değişik bilgilerin olduğu yerleri ise daha ciddi bir ton ile söylenirse çok güzel olur.

Gerçi tam olarak ileride nereye doğru evrim ek istiyorsun bilemem ama bu tavsiyeler bence işe yarar. Tek tonda anlatmak bir yerden sonra insanın uykusunu getiriyor. Ha video kısa olduğu için çok sorun yaşatmaz. Ama yinede canlı bir tonda söylemenin yanına bile yaklaşılamaz.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Harfleri biraz yutuyormuşsunuz gibi geldi bana. "Ultra geniş açı kamera" yerine "ultaenişacı kamera" demek gibi. Ek olarak yukarıdaki önerilere katılıyorum, biraz daha gür bir ses ile konuşsanız daha mantıklı olur bu hem harfleri yutmanızı da engeller.

Onun dışında video güzel olmuş elinize sağlık. Telefon önerileri de kötü değil bence. Evet çok fazla Xiaomi var fakat bu koşullarda Xiaomi dışında da iyi model yok.

KS
Nevtuğ A. Yalçın

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Harfleri biraz yutuyormuşsunuz gibi geldi bana. "Ultra geniş açı kamera" yerine "ultaenişacı kamera" demek gibi. Ek olarak yukarıdaki önerilere katılıyorum, biraz daha gür bir ses ile konuşsanız daha mantıklı olur bu hem harfleri yutmanızı da engeller.

Onun dışında video güzel olmuş elinize sağlık. Telefon önerileri de kötü değil bence. Evet çok fazla Xiaomi var fakat bu koşullarda Xiaomi dışında da iyi model yok.
Bu yorumunuza kendim de katılıyorum çünkü emin olun 50 civarı aynı şeyleri söylemek dili çok yoruyor bu da kelime yutmayı yanında getiriyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube