Maksimum 300₺ klavye önerisi

Silicone Android Uygulaması

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Merhaba arkadaşlar, maksimum 300₺ olacak şekilde klavye arıyorum. Aradığım özellikler şöyle;
• Multimedya tuşlu
• Mümkünse bilek destekli
• RGB
SGK5 aslında benim için tam biçilmiş kaftandı, ancak stok kalmadı :( Bu yüzden alternatif klavye arayışına girdim. Mekanik ve tam RGB klavye bu bütçede zor olduğundan mekanik istemedim ancak mekanik de olabilir.
Düşündüğüm hiç klavye yok açıkçası, K55 düşünmüştüm ancak fiyatına göre iyi değil dediler, ben de vazgeçtim bu yüzden. Önerilerinizi bekliyorum.

KS
hüseyin aktepe

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Bu tam aradığım klavye aslında. Multimedyayı Fn ile de kontrol edebiliyoruz, sıkıntı yok o yüzden. Hangi switchti?
RGB, ama ışık şiddeti az diye duymuştum, ondan dolayı pek ısınık değilim Cynosa Lite'ye.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu isteklere Redragon Shiva cevap verebilir.
Evet, o da aklımda olan klavyelerdendi ama stokta yoktu en son. Geri stoklara gelmiş. Shiva'yı da yazdım.

fryzen

Silver Sample
İfade skoru
2.527
Bu tam aradığım klavye aslında. Multimedyayı Fn ile de kontrol edebiliyoruz, sıkıntı yok o yüzden. Hangi switchti?

RGB, ama ışık şiddeti az diye duymuştum, ondan dolayı pek ısınık değilim Cynosa Lite'ye.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Evet, o da aklımda olan klavyelerdendi ama stokta yoktu en son. Geri stoklara gelmiş. Shiva'yı da yazdım.
Cynosa Lite RGB ancak tek bölgeli, Shiva da Per-key değil ama gayet iyi ışıklandırması var.

KS
hüseyin aktepe

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Zone Bilişim'e SGK5'in ne zaman geleceğini sorayım, yakın zamanda gelmeyecekse KB-432L ile Shiva arasında seçim yaparım artık. Teşekkürler herkese. Farklı önerisi olan varsa yazabilir.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Zone Bilişim'e SGK5'in ne zaman geleceğini sorayım, yakın zamanda gelmeyecekse KB-432L ile Shiva arasında seçim yaparım artık. Teşekkürler herkese. Farklı önerisi olan varsa yazabilir.
Shiva almak yerine dyaus 2'ye de bakabilirsin, çok bir fark yok.

KS
hüseyin aktepe

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Shiva almak yerine dyaus 2'ye de bakabilirsin, çok bir fark yok.
Dyaus RGB değil, bilek desteği de yok. Ama yine de bakabilirim, klavyenin kenarındaki ışıklar güzel duruyor.

KS
hüseyin aktepe

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Hocam KB432L alip geciniz, content diye onermekten pek hoslanmiyordum ama 300 liraya kesinlikle alinir. Tabii kulaklarinizi seviyorsaniz Shiva daha iyi olur.
Content olması da ayrı konu tabii, Outemu ayarında bir Switch diye duymuştum ama yeni konu açıp sorayım bir.

adam gibi adam 1050 ti

Silver Sample
İfade skoru
1.089
Outemu blue switch.

Bu klavyede baya indirime girmiş 370-400 TL civarlarında satılıyordu. Content switch fakat bu fiyata kesinlikle alınır.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube