Mail bildirimleri gelmiyor

Silicone Android Uygulaması

okartal

Rütbesiz
İfade skoru
36
Mail uygulamasından girmediğin sürece mailler düşmüyor içine girdikten sonra düşüyor halbuki otomatikti ama neden gelmiyor anlamadım.

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
Bildirimler kısmında “Başlıklar” seçili mi? Eğer bildirim ayarlarına hiç dokumadıysanız varsayılan şekilde hiçbiri seçilmemiş olarak gelir.

Mail uygulaması üzerinde birden fazla hesap kullanıyorsanız senkronizasyon sorunu yüzünden uygulama başlatılmadığı sürece posta kutuları yenilenmiyor bu yüzden de bildirim gelmiyor ama sadece tek hesap ise yukarıda yazdığımın işe yaraması lazım.

KS
O

okartal

Rütbesiz
İfade skoru
36
Bildirimler kısmında “Başlıklar” seçili mi? Eğer bildirim ayarlarına hiç dokumadıysanız varsayılan şekilde hiçbiri seçilmemiş olarak gelir.

Mail uygulaması üzerinde birden fazla hesap kullanıyorsanız senkronizasyon sorunu yüzünden uygulama başlatılmadığı sürece posta kutuları yenilenmiyor bu yüzden de bildirim gelmiyor ama sadece tek hesap ise yukarıda yazdığımın işe yaraması lazım.
iPhone telefonda senkronize sorunu yaşamıyorum, ancak burada uygulamaya girene kadar görmüyorum gelen mailleri.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube