Mafia oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Silicone Android Uygulaması
KS
Ron_Weasley

Ron_Weasley

Rütbesiz
İfade skoru
13
KS
Ron_Weasley

Ron_Weasley

Rütbesiz
İfade skoru
13
Mafia 2 severim ama öyle abartıldığı kadar iyi olduğunu düşünmüyorum.

Mafia 3 benim atığımı yiyebilir.

Mafia 1 Remake'i hiç beğenmedim sadece araba sürmesi güzel.
Bence mafia 2 daha uzun olsaydı daha iyi olabilirdi mafia remake sadece grafik ve araba olayı güzeldi ama mafia 1 remake de mafia 3 e benzetmeleri kötü oldu

Kamina

Silver Sample
İfade skoru
604
Balon diyenlerin hayatlarının LoL, CS GO, Valo oynamaktan ibaret olduğuna yemin edebilirim. Overrated diyen tayfa nispeten haklı 2. Oyun çıktığında ülkemizde abartılan bir oyun oldu yurt dışında kötü eleştiriler aldı ama yine de kaliteli bir oyun. 1-2 iyi zaten 3 kötü.

chico

Silver Sample
İfade skoru
547
Seriye yeni oyun çıktıkça, serinin kalitesi bir tık düştü. Mafia 2 ise, o oyun normalde çok daha gelişmiş bir oyun olacaktı. 2K engelledi diyebiliriz. Örnek olarak aşağıdaki videoya bakabilirsiniz:
Gördüğünüz gibi oyunda gizlilik, yakın dövüş silahları, çok uzun bir prologue kısms.. vs. gibi etmenler olacaktı ama oyunun bu istekleri arttıkça, maliyette arttı. Oyun istenildiği gibi çıkmadı.
Mafia 3 ise söylememe gerek yok. Çok kötü.

Kamina

Silver Sample
İfade skoru
604
Seriye yeni oyun çıktıkça, serinin kalitesi bir tık düştü. Mafia 2 ise, o oyun normalde çok daha gelişmiş bir oyun olacaktı. 2K engelledi diyebiliriz. Örnek olarak aşağıdaki videoya bakabilirsiniz:
Gördüğünüz gibi oyunda gizlilik, yakın dövüş silahları, çok uzun bir prologue kısms.. vs.
Mafia 3 ise söylememe gerek yok. Çok kötü.
Twokey yüzünden oldu hep doğru.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube