LoL az da olsa düzeldi mi?

Silicone Android Uygulaması
KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Ben bunu nasıl düşünemedim? Sağ ol :D
Hayir, hala cop. Aklinin ucundan bile gecirme derim.
Ben de 1 yıl önce bırakmıştım ama son 1 yıldan bugüne 1-2 maç oynamışımdır, en son 1 hafta önce girmiştim, hala toxic'ler vardı.
Oyun güzel de kitle hala değişmedi.
Hala dengesiz. Bir de herkes herkesin aile bireylerine hükmediyor. Oynuyorum ama keşke oynamasam :(
LoL'ü Senna çıkacağı zaman bırakmıştım. Sebebi de kitlesi. Bana etmediğim küfürleri ettiriyor, sinir hastası yapıyordu. O oyunun kitlesinin az da olsa düzeleceğini sanmıyorum. O oyuna hiç bulaşmayın.
Oynama bence. Botlara karşıda bile millet birbirine sövüyor. Ek olarak oyun aşırı dengesiz.
Seviyorum aslında ben LoL'ü de... Kitlesi oynattırmıyor kendisini bana.
Sana bir tip veriyorum: Illaoi, ve full can çalma + damage + tank itemi diz. Oyuna hükmet. Bu itemlerle oyuna hükmediyor resmen.
Düzelmedi.
O olay daha birkaç yıl önce de vardı, hala düzeltilmedi mi?
Ancak bazı heroları oynadığın zaman zevkli. Ya sen alıyorsun ya da karşı takım alıyor zaten.
Ben ADC main'dim, 500 ila 600K civarı Lucian'ım vardı, Lucian OTP idim kısacası :)
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Starcraft 1 oyna illa rekabetçi bir şey arıyorsan
O seri ağır strateji serisi değil miydi? O kadar ağır strateji oyunlarını sevmiyorum, LoL'ün strateji mantığını güzel buluyorum.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Ben bunu nasıl düşünemedim? Sağ ol :D

Seviyorum aslında ben LoL'ü de... Kitlesi oynattırmıyor kendisini bana.

O olay daha birkaç yıl önce de vardı, hala düzeltilmedi mi?

Ben ADC main'dim, 500 ila 600K civarı Lucian'ım vardı, Lucian OTP idim kısacası :)
Mesajlar otomatik birleştirildi:

O seri ağır strateji serisi değil miydi? O kadar ağır strateji oyunlarını sevmiyorum, LoL'ün strateji mantığını güzel buluyorum.
Ağır strateji (zaten RTSin açılımı Real Time Strategy xd) ama arkadaşla oynayınca müqqemmel oluyor.

rtx 3090

Silver Sample
İfade skoru
577
Ben oyunu taa Samira adlı karakterin çıkmasına az kala bırakmıştım, peki şu an oyunun durumu nasıl? Pek imkan vermesem de TR server'indeki toxic kitle düzeldi mi? Onun dışında oyundaki genel durum nedir?

Şu aralar online oyunlar (özellikle Riot Games oyunları) bayağı sarıyor beni, eğer durum iyileştiyse bir ara girip bakarım LoL'e :)
5 kişi girersen sarar yoksa psikoloğa gidersin.Ve hala düzelmedi ne yazık ki.

İran

Gold Sample
İfade skoru
1.156
Deli olacağım eninde sonunda. Demir-Bronz arası TR sunucusundayız. Sıralı girelim sahura kadar dedik. Pyke-Alistar kombosu yapıyoruz. 3 maç girdik. 3'ünde de gank olmadan lane'i kazandık. Gel gör ki her maçta illa bir lane diğerlerini feedledi. Son maçta hele 3 tane feedlenmiş kişi vardı. Ne kadar nefret etsem de yarın yine gireceğim :confused:.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Deli olacağım eninde sonunda. Demir-Bronz arası TR sunucusundayız. Sıralı girelim sahura kadar dedik. Pyke-Alistar kombosu yapıyoruz. 3 maç girdik. 3'ünde de gank olmadan lane'i kazandık. Gel gör ki her maçta illa bir lane diğerlerini feedledi. Son maçta hele 3 tane feedlenmiş kişi vardı. Ne kadar nefret etsem de yarın yine gireceğim :confused:.
TR sunucusunda oynanmaz bu oyun.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Alt eloların değişeceği hiç yok. Üst elolarda takılmadım ama çok daha iyi kişiler olduğu kesin.
Pek üst elo sayılmaz, ama ben TR'de Plat ligindeydim oyunda önceden, ve orada da düşük liglerdeki kadar olmasa da çok toksik insanlar var.

Yani demek istediğim, olur da bir gün TR'de Plat, veya Gold olursan, sevinme toksik kitle oyunlarımda olmayacak diye, sevinme ki hevesin kursağında kalmasın :(

İran

Gold Sample
İfade skoru
1.156
Pek üst elo sayılmaz, ama ben TR'de Plat ligindeydim oyunda önceden, ve orada da düşük liglerdeki kadar olmasa da çok toksik insanlar var.

Yani demek istediğim, olur da bir gün TR'de Plat, veya Gold olursan, sevinme toksik kitle oyunlarımda olmayacak diye, sevinme ki hevesin kursağında kalmasın :(
Rank kasmak gibi bir derdim yok. 3 senedir oyunu oynarım, şuana kadar CTRL 6 spamı yaptığım bir şampiyon yok, çok fazla şampiyon deneyimleyip oyun hakkında bilgi sahibi olmak daha iyi.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube