Linux USB Boot etmesi sonrası siyah ekran

Silicone Android Uygulaması

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Önceki konumu bilenler linux kurduğumu ama USB Boot yaptığımı bilir. Şimdi USB’yi çekince W10 açılıyor. Wolerm hoşgeldin diyor ama sonrasında siyah ekran ve @P0WeR hocamın önerdiği Minitool Partition Wizard uygulamasının yedek kısmı geliyor.

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
Esaus Partision Master kullan demiştim.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

O Programda sıkıntı var. Benim şöyle bir anım var. Debian kurulu bir sistemim vardı. USB'ye Minitool partizion wizard yazdırıp açtım ve boşta 1 gb lık bir partition vardı. İkisini Extend ile birleştirdim ve sistemi yeniden başlattığımda Debian yoktu.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Esaus Partision Master kullan demiştim.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

O Programda sıkıntı var. Benim şöyle bir anım var. Debian kurulu bir sistemim vardı. USB'ye Minitool partizion wizard yazdırıp açtım ve boşta 1 gb lık bir partition vardı. İkisini Extend ile birleştirdim ve sistemi yeniden başlattığımda Debian yoktu.
O zaman Mint’a geçip onun dosyalarını silsem?

AhmetHaMzA1232

Silver Sample
İfade skoru
449
Gelen ekranda CTRL + ALT+ DELETE bas. Oradan görev yöneticisini aç ve yeni görev oluştur kısmına explorer.exe yaz. Daha sonra görev çubuğunun gelmesi lazım. Başlat menüsüne sağ tıklayıp sfc /scannow komutunu yaz. Ardından DISM komutlarını gir, internetten bulabilirsin. Sonra sistemini yeniden başlat.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube