Kulüpleri kaldıralım mı?

Kaldıralım mı?

• Kaldır gitsin.

Oy: 18 20,0%
  • Biraz daha şans verelim.

Oy: 24 26,7%
  • Kaldırma.

Oy: 48 53,3%

• Toplam oy
    90
Silicone Android Uygulaması

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Ne kadar karasızsınız hocam, madem kaldıracaktınız neden böyle bir özelliği ekliyorsunuz foruma ? Bunları burada konuşmak yerine, modlarla bir araya gelip konuşsanız daha iyi olur, ayriyetten daha 1 saat olmadı bekleyin 1-2 gün sıkıntı çıkarsa kapatırsınız.

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270
Bence bir amaçları yok. Aksine gruplaşmaya sebep olabilirler. Sizce kaldıralım mı?

Oylamada ağırlıklı olarak hayır çıkarsa kaldırılmayacak.
1619553066577.png

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Ne kadar karasızsınız hocam, madem kaldıracaktınız neden böyle bir özelliği ekliyorsunuz foruma ? Bunları burada konuşmak yerine, modlarla bir araya gelip konuşsanız daha iyi olur, ayriyetten daha 1 saat olmadı bekleyin 1-2 gün sıkıntı çıkarsa kapatırsınız.
Ekledikten sonra üyelere soralım dedim.

Kararsız değilim, herkes sağdan soldan soruyor. Ben de bunalıyorum ama kulüpler gereksiz bence.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Kalsın hocam. Bismillah daha yeni geldi. Evilol DH'de onca zamandır kulüpler var. Bir kere olsun gruplaşma görüldü mü şimdiye kadar? Hayır. O zaman sıkıntı yok.

Kyra

Bronze Sample
İfade skoru
48
46 dakika önce açılmış, şimdi ise kapatalım mı diyorsunuz?

Bu tür konuları, bir yönetici olarak moderasyon ekibiniz ile konuşmak daha iyi olmaz mı, önce? Yöneticinin kullanıcılarla fazla etkileşimde olması ve kararsızmış gibi görünmesi iyi değildir bence. (Yanlış anlamayın, akıl vermiyorum.)

Şu an küçük ve herkesin birbirini tanıdığı bir forum burası. Ancak şartlar değişecek ve farklı kişiler gelecek.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube