Korku,creepypasta ve korkuyla ilgili videolar.

Silicone Android Uygulaması

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Hocam ona yarın bakarım kustum tuvalettem yeni çıktım zaten. (gerçek)
Hocam gerçekten bakmayın o siteye. Ben arada bakıyorum 1-2 video izlerim. Gerçekten kötü şeyler var bakmayın. Yaşınız küçükse hiç bakmayın.

Kafa kesme, kazma ile surata vurulan videolar izlemiştim gerçekten kötüydü. Ben sizi uyarmıştım. Neyse ki çok basit şeyler izlemişsiniz. Daha da bakmayın artık.
Kızın topluca içinden geçiyorlar.
Tecavüz videoları falan mı izlediniz? Bir kadın videoda çığlık atıyordu da umarım kurgudur.

KS
shipeeman

shipeeman

Silver Sample
İfade skoru
933
Hocam gerçekten bakmayın o siteye. Ben arada bakıyorum 1-2 video izlerim. Gerçekten kötü şeyler var bakmayın. Yaşınız küçükse hiç bakmayın.

Kafa kesme, kazma ile surata vurulan videolar izlemiştim gerçekten kötüydü. Ben sizi uyarmıştım. Neyse ki çok basit şeyler izlemişsiniz. Daha da bakmayın artık.

Tecavüz videoları falan mı izlediniz? Bir kadın videoda çığlık atıyordu da umarım kurgudur.
Hocam izlemek istiyorum hiç kimse durduramaz.

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
Hocam izlemek istiyorum hiç kimse durduramaz ergenliğimin tadını çıkarmak istiyorum bu videolarla.(piskopat değilim yanlış anlamayın)
Sizi zorlayamam tabii ki, sadece tavsiyeydi. Ama tavsiyem ufak ufak videolarla başlamanız. Ben sektöre direkt kafa kesme ile girdiğim için kalbim yerinden çıkacak gibiydi tabii. 🤭

Ayrıca psikopat değiliz biz.

KS
shipeeman

shipeeman

Silver Sample
İfade skoru
933
Sizi zorlayamam tabii ki, sadece tavsiyeydi. Ama tavsiyem ufak ufak videolarla başlamanız. Ben sektöre direkt kafa kesme ile girdiğim için kalbim yerinden çıkacak gibiydi tabii. 🤭

Ayrıca psikopat değiliz biz.
Tamam hocam teşekkürler. :)
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Evet hocam t*cavüz videoları izledim tam ağlamalık.

KS
shipeeman

shipeeman

Silver Sample
İfade skoru
933
Bari bunu izleme. Benim aklımdan 2 hafta çıkmamıştı. Kadının feryad edişi çok kötüydü.
Hocam haklısınız kadın bağrıyor arkadaki oh yeah diye devam ediyor ağlaması psikoloji bozar.

Eğer sevilirse ikincisini yapacam. :)

Son düzenleme:

Muhabbet Kuşu

Rütbesiz
İfade skoru
113

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube