Kayıpsız Müzik Dinlemek İçin Ekipman Önerisi

Silicone Android Uygulaması

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Alacağımdan değil sadece meraktan soruyorum. Başlangıç seviyesi bir insanı üzmeyecek DAC, amfi ve kulaklık ne kadara patlıyor?

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
DAC aslında aşırı yüksek ohm seviyesine sahip olmayan ve kötü 3.5mm çıkışı olmayan bir cihaz ile çok da elzem değil. Sadece kulaklığın rahat 1K'sı var bence, amfi fiyatlarını bilmiyorum.

KS
G

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
DAC aslında aşırı yüksek ohm seviyesine sahip olmayan ve kötü 3.5mm çıkışı olmayan bir cihaz ile çok da elzem değil. Sadece kulaklığın rahat 1K'sı var bence, amfi fiyatlarını bilmiyorum.
Hocam DAC yazma sebebim elimde (haliyle) 1klık kulaklıktan tam verim alacak bir ekipman olmaması.
Ses kartı için ne kadar gerekir acaba?

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Ses kartı için ne kadar gerekir acaba?
Yani PC'de aslında çok kötü ve alt sınıf anakart kullanmıyorsanız güzel bir ses yongası olması lazım. Ses kartı fiyatlarına da hakim değilim ama en az 500 çıkarmanız gerekir herhalde.

KS
G

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Yani PC'de aslında çok kötü ve alt sınıf anakart kullanmıyorsanız güzel bir ses yongası olması lazım. Ses kartı fiyatlarına da hakim değilim ama en az 500 çıkarmanız gerekir herhalde.
Biostar H61MH V2 kullanıyordum ve asıl amacım telefonda dinlemekti.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
H61'de iyi ses yongası pek olmaz maalesef, USB ses kartları denenebilir belki. Üst seviye kulaklık olmasa bile fark yapıyorlar.

Telefonda ise Lightning ufak DAC tarzı aletler vardı, ancak sizde BlackBerry telefon var. :/

KS
G

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
H61'de iyi ses yongası pek olmaz maalesef, USB ses kartları denenebilir belki. Üst seviye kulaklık olmasa bile fark yapıyorlar.

Telefonda ise Lightning ufak DAC tarzı aletler vardı, ancak sizde BlackBerry telefon var. :/
En kötü USB dönüştürücü ile UsB ses kartı takardım, yani eğer alacak olsaydım :D.
Böyle bir şey görmüştüm, Lg telefonlarla beraber satılıyormuş zamanında

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube