JoJo'nun neden tüm animelerden üstün olduğunu kanıtlarıyla beraber açıklıyorum

Silicone Android Uygulaması

insanlar2yuzlu

Bronze Sample
İfade skoru
666
Bugün sizlere JoJo neden tüm animelerden daha iyidir onu açıklayacağım. Madde madde yazacağım, dikkatli bir şekilde okuyun.

1- AOT'taki Eren, Levi, Reiner gibi sözde delikanli karakterler yoktur. Adam gibi adam gerçek delikanlılar vardır, bkz:

1620774129590.png
1620774161554.png

2- Hikayesi gelmiş geçmiş en iyi hikayedir, Naruto ve AOT gibi karakterlerin saçma sapan power-uplar almasını beklemek için 30 bölüm beklemezsiniz.

3- Fight sahneleri çoğu Isekai ve Shounen animelerden iyidir.

4- Çizimleri hiçbir animeye benzemez ve mükemmel ötesidir.

1620774306540.png

Daha bir sürü madde yazardım ama şimdilik aklıma gelenler bunlar, belki sonradan ekleme yaparım.

Son düzenleme:
İfade skoru
1.149
Hayir degil, neden igrenc? Ben maddelerle ve kanitlarla belirttim, yoksa sende mi mikasa best waifuculardansin?
AOT izlemedim bile, izlediğim 5-6 anime varsa vardır. Ben de eski JoJo fandomundanım, deliler gibi savunurdum, hatta P1-P2 en iyi bölümleridir diyordum da. Kitle olarak çok kötü be JoJo. AOT, JoJo şu ikisinin kanser kitlesinden nefret ediyorum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu arada 2. maddenize katılmıyorum. Stardust Crusaders'ta Jotaro ile Dio'nun savaşması için 50 küsür bölüm bekledik. Jotaro ve Dio da hemen güçlendiler, niye bir bölüm içinde dövüşürken güç alırsın ki?

KS
I

insanlar2yuzlu

Bronze Sample
İfade skoru
666
AOT izlemedim bile, izlediğim 5-6 anime varsa vardır. Ben de eski JoJo fandomundanım, deliler gibi savunurdum, hatta P1-P2 en iyi bölümleridir diyordum da. Kitle olarak çok kötü be JoJo. AOT, JoJo şu ikisinin kanser kitlesinden nefret ediyorum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu arada 2. maddenize katılmıyorum. Stardust Crusaders'ta Jotaro ile Dio'nun savaşması için 50 küsür bölüm bekledik. Jotaro ve Dio da hemen güçlendiler, niye bir bölüm içinde dövüşürken güç alırsın ki?

Kitlesiyle konunun ne alakasi var anlayamadim, ben animenin en iyi anime oldugun iddia ediyorum burada. Fikrinizi belirtmek yerine mesajlarima "hahaha" atmanizda ayri cringe dogrusu. Bahsettiginiz kanser JoJo fanlarindan oldugunuzu belli ediyorsunuz.

İfade skoru
1.149
Kitlesiyle konunun ne alakasi var anlayamadim, ben animenin en iyi anime oldugun iddia ediyorum burada. Fikrinizi belirtmek yerine mesajlarima "hahaha" atmanizda ayri cringe dogrusu. Bahsettiginiz kanser JoJo fanlarindan oldugunuzu belli ediyorsunuz.
Bana hemen AOT fanboyu damgası vurmanız güldürdü beni şahsen. Dediğiniz maddeler tamamen öznel yargılara dayanıyor, JoJo'nun çizimleri kime göre mükemmel ötesi? Zeppeli'ler kime göre delikanlı? Dövüşler kime göre diğer Shounen ve Isekai animelerden iyi? Bir sürü anime varken, niye JoJo'nun diğer tüm animelerden üstün olduğunu kanıtlarıyla beraber açıklıyorum diye konu açarsınız?

KS
I

insanlar2yuzlu

Bronze Sample
İfade skoru
666
Bana hemen AOT fanboyu damgası vurmanız güldürdü beni şahsen. Dediğiniz maddeler tamamen öznel yargılara dayanıyor, JoJo'nun çizimleri kime göre mükemmel ötesi? Zeppeli'ler kime göre delikanlı? Dövüşler kime göre diğer Shounen ve Isekai animelerden iyi? Bir sürü anime varken, niye JoJo'nun diğer tüm animelerden üstün olduğunu kanıtlarıyla beraber açıklıyorum diye konu açarsınız?

Cunku tum animelerden daha ustun de o yuzden.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Neden boyle dusundugunu sorabilir miyim?
Diğer tüm animelerden üstündür diye bir bakıp açısı olamaz çünkü. JoJo sana göre iyi bir animedir. Başkasına göre ana karakterin her sezonda değişmesi saçmadır. Kısaca yaptığın şey sadece bir fanboyluk.

KS
I

insanlar2yuzlu

Bronze Sample
İfade skoru
666
Diğer tüm animelerden üstündür diye bir bakıp açısı olamaz çünkü. JoJo sana göre iyi bir animedir. Başkasına göre ana karakterin her sezonda değişmesi saçmadır. Kısaca yaptığın şey sadece bir fanboyluk.

Hayir degil, ben kanitlarla beraber neden en iyi anime oldugunu acikladim. Eger sizin farkli bir dusunceniz varsa kanit sunarak yeni bir konu acabilirsiniz. Zira birisi AOT`a veya herhangi baska bir animeye en iyi anime dediginde bir problem olmuyorken boyle bir saheseri ovdugumde fanboy olarak nitelendirilmem ironik.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Hayir degil, ben kanitlarla beraber neden en iyi anime oldugunu acikladim. Eger sizin farkli bir dusunceniz varsa kanit sunarak yeni bir konu acabilirsiniz. Zira birisi AOT`a veya herhangi baska bir animeye en iyi anime dediginde bir problem olmuyorken boyle bir saheseri ovdugumde fanboy olarak nitelendirilmem ironik.
Yahu arkadaşım, öznel yargılar ne zamandan belli kanıt niteliği taşır oldu? Bana Jojo’nun çizimlerinin en iyisi olduğunun bir kanıtını nasıl göstereceksin? Bana göre mükemmel diyerek mi?
Ben yeri geldiği zaman, AOT’a balon da dedim. Ki onlar senin gibi en azından öznel yargıları kanıt diye sunmuyorlar.

İfade skoru
1.149
Zira birisi AOT`a veya herhangi baska bir animeye en iyi anime dediginde bir problem olmuyorken boyle bir saheseri ovdugumde fanboy olarak nitelendirilmem ironik.
Hangi anime olursa olsun, en iyi anime diye kesin yargıda bulunan biri fanboydur. En iyi anime diye bir şey yok, bu kişiden kişiye değişecek bir kavram. "Bana göre JoJo'nun neden tüm animelerden üstün olduğunu kanıtlarıyla beraber açıklıyorum." demek daha doğru olur.

KS
I

insanlar2yuzlu

Bronze Sample
İfade skoru
666
Hangi anime olursa olsun, en iyi anime diye kesin yargıda bulunan biri fanboydur. En iyi anime diye bir şey yok, bu kişiden kişiye değişecek bir kavram. "Bana göre JoJo'nun neden tüm animelerden üstün olduğunu kanıtlarıyla beraber açıklıyorum." demek daha doğru olur.

Tamam.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube