İtiraf ET S1 B5: Yaptığınız saçma şeyler

Silicone Android Uygulaması

Mertarı

Bronze Sample
İfade skoru
124
İlkokulda bir gün hocadan izin alıp lavaboya gittim. 3'üde doluydu, bekledim. Biri çıktı tam giricem bi çocuk girdi işte kardeşiyle falan gelmiş izin istedi geçebilir miyim diye. Bende verdim ama şansıma 3 defa arka arkaya oldu böyle. Tam giricem biri izin isteyip giriyor. Neyse işte bende tutamamıştım. Saldım gitti...-_- Ağlaya ağlaya sınıfın kapısına gittim kapıyı çalıp açtım hoca hemen yanıma geldi. Kimse görmeden çantamı alıp eve gönderdi. Ev hemen okulun önünde. Üstümü değiştirip hemen geldim. Kimse de bir şey anlamadı. :D

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
İlkokulda bir gün hocadan izin alıp lavaboya gittim. 3'üde doluydu, bekledim. Biri çıktı tam giricem bi çocuk girdi işte kardeşiyle falan gelmiş izin istedi geçebilir miyim diye. Bende verdim ama şansıma 3 defa arka arkaya oldu böyle. Tam giricem biri izin isteyip giriyor. Neyse işte bende tutamamıştım. Saldım gitti...-_- Ağlaya ağlaya sınıfın kapısına gittim kapıyı çalıp açtım hoca hemen yanıma geldi. Kimse görmeden çantamı alıp eve gönderdi. Ev hemen okulun önünde. Üstümü değiştirip hemen geldim. Kimde bir şey anlamadı. :D
Söylenecek tek şey: :D.
Delid falan mı yapmaya çalışıyordunuz neden ısırdınız? Dilime geldi tadı 🤮.

Mertarı

Bronze Sample
İfade skoru
124
Aklıma bir tane daha geldi.

Bi ara yine ilkokuldayız...
İngilizce dersindeyiz. Hoca dedi ki "kitap ne demek?"
Bende biliyorum ya hemen parmak kaldırdım. Hoca söz hakkı verdi falan. book dedim:| Yani yazılışı gibi okudum. Herkes güldü. o gün bugündür ingilizcem yok denebilir...

Mr. Edri

Gold Sample
İfade skoru
3.836
Yaklaşık 3 sene önce çok az bilgimin olmasına rağmen sıfır araba kaçırmak.
Cidden kazasız belasız eve ulaştım diye seviniyorum hala

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube