İstek-Öneri anında kilitlenmesin.

Silicone Android Uygulaması
KS
6

659948849

Gold Sample
İfade skoru
2.067
Normal şartlarda kilitlenmesi gerekiyor zaten, olay sonlanırsa konuyu kapatırız.
Ama mesela 2-3 kere Discord/steam grubu konusu açıldı konu sahibi dışında 1-2 kişi mesaj attıktan sonra kilitlendi, aklımda kalan başka konulardan biri daha İkinci el kategorisi açılsın adlı başlıktı o da hemen kapatıldı sadece bende fikrimi belirtecektim o konuda bari belirteyim.
İkinci el kategorisine şahsımca olumlu bakmıyorum diğer forumlarda dolandırma ve sahtekarlık olayları ile çokça karşılaşıldı. özellikle ufak bakiye ile oyun satımlarında.

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823
Normal şartlarda kilitlenmesi gerekiyor zaten, olay sonlanırsa konuyu kapatırız.
Olay bu değil ki, DC sunucusu açılacak mesela, düşüncemizi söyleyeceğiz bir giriyoruz konu kilit.

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
Ama mesela 2-3 kere Discord/steam grubu konusu açıldı konu sahibi dışında 1-2 kişi mesaj attıktan sonra kilitlendi, aklımda kalan başka konulardan biri daha İkinci el kategorisi açılsın adlı başlıktı o da hemen kapatıldı sadece bende fikrimi belirtecektim o konuda bari belirteyim.
İkinci el kategorisine şahsımca olumlu bakmıyorum diğer forumlarda dolandırma ve sahtekarlık olayları ile çokça karşılaşıldı.
Discord konusu çokça açıldı bu yüzden kilitlenmesi normaldir.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Olay bu değil ki, DC sunucusu açılacak mesela, düşüncemizi söyleyeceğiz bir giriyoruz konu kilit.
Kilitlenmesi yazmışım tam tersi olacak. O.O2

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube