(İddia) Cristiano Ronaldo, Barcelona'ya mı gidiyor?

Silicone Android Uygulaması

Myth

Silver Sample
İfade skoru
536
12 yıl sonra tekrardan Manchester United'a dönen Ronaldo'nun kulüpte mutsuz olduğu konuşuluyor. Takımın ligde beklentilerin altında kalması ve yeni teknik direktörün oyun tarzının Ronaldo'ya uymaması gibi sebepler yüzünden Cristiano Ronaldo'nun kulüpteki geleceği belirsiz. Ronaldo kulüpten ayrılmaya sıcak bakarken İspanyol basınından şok bir iddia geldi. Mundo Deportivo gazetesinin haberine göre Cristiano Ronaldo, Pique ile iletişime geçip, golcü arayan Barcelona'ya kendini önerdi. İkili daha önce Manchester United'da takım arkadaşlığı yapmıştı.

Barcelona başkanı Joan Laporta'nın da bu transfere sıcak baktığı konuşuluyor. Haberde, Laporta'nın 2003'te bir hata yaptığını ve bunu telafi etmek istediği de yer alıyor. 2003'te Portekizli iki genç yıldızı gözüne kestiren Laporta, Cristiano Ronaldo yerine Ricardo Quaresma'yı transfer etti. Quaresma ise Barcelona'da kalıcı olamadı.

Ronaldo ile Barcelona arasında iletişim kuran Gerard Pique'nin Lionel Messi ile de görüştüğü de söyleniyor. Söylenenlere göre bu görüşme Messi'nin Barcelona'daki evi için olmuş. Pique, Messi'ye evini Ronaldo'ya kiralamayı isteyip istemeyeceğini sordu. Lionel Messi'nin ise bu durumu olumlu karşıladığı belirtiliyor.

Lionel Messi'nin ayrılığını tam olarak atlatamayan Barcelona için Cristiano Ronaldo çok iyi bir fırsat olabilir.

Açıkçası Messi'nin PSG'ye gitmesinden sonra ben bu transfere ihtimal veririm. Messi'nin Barcelona'dan ayrılmasına ben dahil birçok kişi imkansız gözüyle bakıyordu sonuçta.

1.jpeg

Kaynak.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Pek sanmıyorum, ortalık ağır karışır. Yıllar boyunca barçanın en ezeli düşmanı olan takımda oyna, sonra Barçaya git. Sıkı bir Barcelona veya Real Madrid taraftarı olsam bu transferi hiç hoş karşılamazdım. Ama bizim açımızdan güzel olabilir.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube