Hikayeli oyunlar sizi heyecanlandırıyor mu/korkutuyor mu?

Silicone Android Uygulaması

Lux ultisi kullanan kedi

Bronze Sample
İfade skoru
160
Merhabalar. Hikayeli oyunlar hakkında size bir sorum var. Oynarken sizi heyecanlandırıyor mu veya korkutuyor mu? Witcher 3 ve GTA V hariç neredeyse tüm oyunlar korkutuyor beni oynarken. Özellikle Battlefield oyunları. Korku oyunlarına girmiyorum bile :D.

chico

Silver Sample
İfade skoru
547
Bir Resident Evil, Evil Within ya da Outlast tarzı oyun oynarken biraz gerilim hissediyorum.
Başka tarz oyunlarda neredeyse hiç olmuyor.

Lyrax52

Bronze Sample
İfade skoru
275
Oyunun ilk saati çok korkuyorum. Ama sonra doom guy gibi, herkesin içinden geçiyorum

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Merhabalar. Hikayeli oyunlar hakkında size bir sorum var. Oynarken sizi heyecanlandırıyor mu veya korkutuyor mu? Witcher 3 ve GTA V hariç neredeyse tüm oyunlar korkutuyor beni oynarken. Özellikle Battlefield oyunları. Korku oyunlarına girmiyorum bile :D.
W3 oynarken bazen gülüyorum, veya kahkaha atıyorum O.O2

Onun dışındaki oyunlarda evet, korktuğum, heyecanlandığım, mutlu olduğum anlar oluyor.

401

Bronze Sample
İfade skoru
147
Metro ve Control oynarken az gerilmedim. Oyunda hile yapınca geçiyor korku ama.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Türüne göre değişir. Resident Evil falan oynarsam kalpten giderim, bu yüzden korku ve gerilim oyunlarını pek oynamıyorum. Ne heyecanlanıyorum, ne de korkuyorum. Acaba hikaye nereye bağlanacak gibisinden bir merak duygum oluyor o kadar.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube