Her bütçeye kulak üstü kulaklık önerileri

Silicone Android Uygulaması

adam gibi adam 1050 ti

Silver Sample
İfade skoru
1.089
Aklıma buraya yazacak bir şey gelmediği için direkt önerilere başlıyorum.

Bizzat deneyimledim, bütçe düşük olmasına rağmen kötü bir malzeme ve ses kalitesi yok. Bakın iyi de değil kötü de değil, malzeme kalitesi çok iyi diye dolaşmayın sonra ortalıkta.

@tufanbaba123'ten duyduğuma göre dip ses sorunu varmış, ama bazı programlar aracılığıyla tertemiz bir ses elde ediliyor.

Yurt dışından alma şansınız varsa bu iki kulaklık gayet iyi.

Rampage diye ön yargılı yaklaşmayın. Diğer kullanıcılar ve kendim de deneyimlemiş olduğum için rahat bir şekilde ses, mikrofon ve malzeme kalitesi iyi diyebilirim.
239 TL'ye düşebiliyor.

CH321'in fiyatı çok değişken. Genellikle 260-350 arasında dolaşıyor ve çoğu zaman indirimde. Yalnız bu kulaklık bazılarının kafasına uyamıyormuş onu da belirtelim. Elden test etme imkanınız varsa öneririm.

Bu kulaklığın da fiyatı değişken 380 -450 arasında dolaşıyor. Biraz ağır bi kulaklık ama onun dışında sorunsuz.

Bu kulaklığın da fiyatı değişken 400-500 TL arasında dolaşıyor.

Bu kulaklığın da fiyatı değişken 399-500 TL arasında dolaşıyor. 399 TL olduğu zaman o fiyata başkasına bakmayın.

7.1'i pek iyi değil fakat diğer özellikleri gayet iyi.

Kraken TE bu aralar çok zam aldı. Normal fiyatı 750-800 TL civarı.

Yaklaşık yarım saat deneyimlemiştim, pedleri çok rahat, ses kalitesini beğendim. Mikrofon testini yapamamıştım ama internette videoları var, gayet iyi. Quantum 600 ve Quantum 800 alınabilecek modeller.

Fiyatı dalgalı.

Fiyatı dalgalı.

Bu ürünün 1 saat deneme fırsatım olmuştu. Gerek 7.1'i, gerek ses ve mikrofon kalitesi açısında çok beğendiğim bir kulaklık.

Kulaklığa 2 saniye bakınca kaliteden gözleriniz ışıldıyor.

Öneriler bu kadardı. Yanlış bir ürün önerdiğimi düşünüyorsanız ya da "Şu da eklenebilir." dediğiniz bir ürün varsa belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
Bu kulaklığın da fiyatı değişken 380 -450 arasında dolaşıyor. Biraz ağır bi kulaklık ama onun dışında sorunsuz.
Bu kulaklığı önermiyorum. Kronik kırılma sorunu var. Boyunun ayarlandığı yerden kırılabiliyor. Servis değişim sağlıyor fakat önermiyorum dediğim gibi.

KS
A

adam gibi adam 1050 ti

Silver Sample
İfade skoru
1.089
Aynı fiyata MH752 veya Kraken T.E varken niye Blackshark alalım? :d
Blacshark V2 mi? V2 X mi?

V2 X'i diyorsan. O 600 TL zaten MH752 ve Kraken TE arasında fiyat farkı var.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu kulaklığı önermiyorum. Kronik kırılma sorunu var. Boyunun ayarlandığı yerden kırılabiliyor. Servis değişim sağlıyor fakat önermiyorum dediğim gibi.
Kronik kırılma sorunu var derken?

Boyunun ayarlandığı yerden kırılabiliyor olması onu kronik sorunlu yapmaz. Doğru düzgün kullanılırsa bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Ki arkadaşıma aldıralı 2 hafta oldu ve bende test ettim gayet kaliteli.

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Bu arada G733 fiyatını hak etmiyor, Quantum 800 bence alınmaz ve HS60 Pro varken Blackshark V2 X alınmaz bence. THX için bile para istiyor.
V2X modelinde THX yok zaten. Normal V2 modelinde var.

1617896593565.png

KS
A

adam gibi adam 1050 ti

Silver Sample
İfade skoru
1.089
Bu arada G733 fiyatını hak etmiyor, Quantum 800 bence alınmaz ve HS60 Pro varken Blackshark V2 X alınmaz bence. THX için bile para istiyor.
Nasıl hak etmiyor? Mikrofonu müthiş, ses kalitesi gayet iyi, hafif ve dayanıklı.

V2 X'e gelecek olursak: HS60 Pro varken de alınır yokken de alınır, gayet iyi kulaklık. Tercih meselesi.

Big Daddy

Silver Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
2.224

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Nasıl haketmiyor? Mikrofonu müthiş, ses kalitesi gayet iyi, hafif ve dayanıklı.
Reddit'te biraz gezerseniz görürsünüz, çok fazla GHub ve mikrofon sorunu çekenler var.
V2X modelinde THX yok zaten. Normal V2 modelinde var.

1579 numaralı eki görüntüle
Pardon.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube