HDD'de Windows 11 windows 10'dan daha mı performanslı?

Silicone Android Uygulaması

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
@TheMarqE Hocam'ın explorer sorununu gördükten beri denemeye korkuyorum. Tam sürümün çıkmasını bekleyeceğim artık.
Onun yerine marqe yapımı 10 kullan.
Win 11 tam sürüm çıkınca @TheMarqE iso hazırlarsa(hocam olur mu :D) ona geçersin.

KS
Z

ZARA25

Bronze Sample
İfade skoru
1.025

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
8.1 sürücü desteği tam değil ki.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Modifiye edilmiş windows kurmuyorum ana makineye asla.
Ama modifiyeyi marke yaptı :D.
Tek değişen bloat yazılımlar.
İsteyene kanıt niyetindeki xml dosyasını da atıyormuş.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
HDD + Windows 10/11 = İşkence

Hiç denemeyin bile. HDD'ler maalesef 2015 yılından sonra Microsoft için ucube ve işe yaramaz depolama birimleri haline geldi. O yüzden işletim sisteminde artık SSD'ye önem vermeye başladılar. Haliyle Windows 10 ve üstü SSD ile Bugatti gibi uçarken, HDD ile Renault Toros tadı veriyor. HDD ile Windows 8.1 kullanmak daha mantıklı. Ama onun da ömrü azaldı işte. 2 sene sonra Windows 8.1'e veda edeceğiz. O yüzden ya SSD alacaksınız, ya da Linux dağıtımlarına geçeceksiniz. Başka çare yok gibi. :(

Modifiyeli Windows 10'lara bakabilirsiniz. Ama güvenilir yerlerden bakın. Belki daha iyi çalışır HDD ile.

KS
Z

ZARA25

Bronze Sample
İfade skoru
1.025
HDD + Windows 10/11 = İşkence

Hiç denemeyin bile. HDD'ler maalesef 2015 yılından sonra Microsoft için ucube ve işe yaramaz depolama birimleri haline geldi. O yüzden işletim sisteminde artık SSD'ye önem vermeye başladılar. Haliyle Windows 10 ve üstü SSD ile Bugatti gibi uçarken, HDD ile Renault Toros tadı veriyor. HDD ile Windows 8.1 kullanmak daha mantıklı. Ama onun da ömrü azaldı işte. 2 sene sonra Windows 8.1'e veda edeceğiz. O yüzden ya SSD alacaksınız, ya da Linux dağıtımlarına geçeceksiniz. Başka çare yok gibi. :(

Modifiyeli Windows 10'lara bakabilirsiniz. Ama güvenilir yerlerden bakın. Belki daha iyi çalışır HDD ile.
Winzort hocam. Zaten bu yazıyı da dual boot olarak kurulu linux mint'dan yazıyordum :D

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube