Hangi kulaklığı kullanıyorsunuz?

Silicone Android Uygulaması

fryzen

Silver Sample
İfade skoru
2.527
Bilgisayarınızda ve cep telefonunuzda hangi kulaklığı kullanıyorsunuz, memnun musunuz ve önerir misiniz? Gelin, deneyimlerimizi paylaşalım.

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Kulak üstü kullanmıyorum, çünkü rekabetçi oyunlar oynamadığım için ihtiyacım olmuyor ve kaba.

Kablolu olarak Iphone'un klasik kulaklığını kullanıyorum, kablolu kulaklıklar arasında bence en iyi ve kalitelisi.
Kablosuz olarak da Haylou W1 kullanıyorum. Onun da avantajı bası çok iyi ve şık.

Disty

Bronze Sample
İfade skoru
266
Anker SoundCore Liberty 2 Pro.

Screenshot_20220209-142828_Soundcore~2.png

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916
Bilgisayar:

Telefon:

Mansion

Silver Sample
İfade skoru
921
Anker Soundcore Life Q10, Anker Soundcore R100, Haylou GT1 Pro. Bunlar kullandıklarım. Fakat pek çok kulaklık denedim ve kullandım.

3866-14-14-8-12-21-34

Platinum Sample
İfade skoru
13.667
Logitech G PRO kullanıyorum. Telefon için de KZ ZEX almayı planlıyorum. G PRO'dan genel olarak memnunum, oyuncu kulaklığı olarak beklentinizi fazlasıyla karşılar ama müzikten zevk almak için çok fazla EQ ayarı yapmanız gerekiyor. Fazla EQ ayarı yapılmaya ihtiyaç duyması da çok iyi bir müzik kulaklığı olmadığına işaret. Kaliteli bir kulaklığın farkı ufacık EQ ellediğinizde bile direkt hissedilecek düzeyde oluyor. G PRO'nun G HUB menüsü çok kötü zaten. G733, G PRO X gibi kulaklıklarda 10 farklı frekans ayarlayabiliyorken G PRO'da bu 5 farklı frekans ile sınırlandırılmış. Tabi harici programlar var bununla sınırlı değiliz ama markanın böyle bir sınırlandırma yapması garip. Ne kadar ekmek o kadar köfte mantığı yapmışlar.

Mert Ayıboğan

Bronze Sample
İfade skoru
459
Sennheiser HD 300 kullanıyorum. Şu anki fiyatı bence biraz çok, 1-1,5 yıl önce aldım herhalde. Ses kalitesi öyle aman aman bir kalite değil, uzun kullanımda başımı ağrıtıyor. Dışarıya ses verip, dışarıdan da ses alıyor. Basslar biraz düşük. Ama sesi temiz ve dip ses, cızırtı vs. hiç yok.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Bilgisayarda Anker Soundcore Life Q10 kullanıyorum. Sık sık bilgisayardan çıkarıp telefonda da kullanıyorum. O açıdan çok işe yarıyor.

Genel olarak telefon içinse Xiaomi Earbuds Basic 2 kullanıyorum. Mükemmel değil ama memnun ediyor beni. Tabi ses kalitesi olarak bir Anker asla değil ama yine de kompakt olması baya işime yarıyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube