Hangi Dilleri Öğrenmem lazım?

Silicone Android Uygulaması

Frozenn

Rütbesiz
İfade skoru
26
Merhabalar, farklı diller öğrenerek kendimi geliştirmek istiyorum. Bu yüzden bana öğrenenileceğim bir dil lazım. 4.sınıftan beri İngilizce öğreniyorum ve artık İngilizceyi konuşabiliyorum. Bu sene 9.sınıfım ve Almanca görmeye başladım daha ilk senem olduğundan aşırı iyi bilmiyorum. Yani anlıyacağınız bana 3. Bir dil lazım, en yaygın, en öğrenilmesi gereken dil nedir?

1-İngilizce
2- Almanca
3- ?

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
İspanyolca deneyebilirsin. Ancak farklı diller öğrenmek yerine, şu anda bildiğin dilleri geliştirmeye bak. Almanca sandığın kadar da kolay değil. Eğer dil seçeceksen ve İngilizce ile ilgileniyorsan, başka bir dil öğrenmeyi bırakıp ağırlığını İngilizce'ye ver.

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
O 2 dil sana fazlasıyla yetecektir. Diyelim Finlandiya'ya yerleştin ileride, 1-2 yılda Fince falan da öğrenirsin zaten. Ekstra dil öğrenmek yerine o 2 dilde uzmanlaş.

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Merhabalar, farklı diller öğrenerek kendimi geliştirmek istiyorum. Bu yüzden bana öğrenenileceğim bir dil lazım. 4.sınıftan beri İngilizce öğreniyorum ve artık İngilizceyi konuşabiliyorum. Bu sene 9.sınıfım ve Almanca görmeye başladım daha ilk senem olduğundan aşırı iyi bilmiyorum. Yani anlıyacağınız bana 3. Bir dil lazım, en yaygın, en öğrenilmesi gereken dil nedir?

1-İngilizce
2- Almanca
3- ?
İspanyolca, İngilizce'den bile daha yaygın bir dil kendisi, hem İspanyolca öğrenirsiniz Fransızca ve İtalyanca'nin size daha kolay olacağını söyleyenleri duydum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube