GTA Online: Mk II Silahlar

Silicone Android Uygulaması
Selam, Silicone'daki ikinci GTA Online rehberim. Eski rehberlerimi güncelleyerek buraya taşımaya karar verdim. İlk başlayacağım rehber yazmış olduğum ilk rehber olan Mk II rehberi.

1.Heavy Sniper MK II
Silahımızda çok bir değişiklik olmasa bile yeni güncellemeyle güzel bir buff aldı, artık Mk II varyasyonu tüm mesafelerden stok mermi ile göğüsten tek atabiliyor. Yine de patlayıcı mermi takarak savaş uçaklarına karşı mükemmel bir koruma sağlayabilecek kapasitede.
1597654215977.png

2.Heavy Revolver MK II
Mk I versiyonunun muadili Marksman Pistol tek vuruşta adam öldürebiliyordu, Mk II versiyonu da bazı videolarda tek atıyor fakat ben son aylarda tek attığını görmedim, mesafe yüzünden olabilir veya bu silaha bir nerf geldi. Yine de yükseltmeye kesinlikle değer bir tabancadır kendisi.

1597654379611.png

3.Combat MG MK II
Oyundaki en iyi Mk II tüfek budur bana kalırsa, yüksek hasarı ve yüksek atış hızı bu tüfeği PvP için biçilmiş kaftan yapıyor.
1597654494770.png

3.Pump Shotgun MK II
Patlayıcı mermi kullanmak direkt bir yükseltme fakat onun dışında yine de Assault Shotgun'dan daha çok kullanıyorum, pump-action olduğu için atış hızı bir hayli düşük hâliyle.
1597654634209.png

4.Special Carbine MK II
Eğer Drum Magazine aşığı değilseniz bu silahı kesinlikle yükseltin. Carbine Rifle MK II'den her yönde daha iyidir ve ana saldırı tüfeğimdir.
1597654862964.png

5.Carbine Rifle MK II
Susturucu takarak kullandığım ikincil tüfeğim, performansı kesinlikle görevlerde memnun edecek düzeydedir, kaynaklarınız yetmiyorsa Special Carbine'a susturucu takarak onu da kullanabilirsiniz.
1597655071002.png

6.Marksman Rifle MK II
Mermi türlerini değiştirebildiğiniz bu yükseltilmiş tüfeğin bir artısı da takılabilen zoomlu dürbünü, yükseltmesiz varyantıyla arasında büyük bir fark görmedim.
1597655904980.png

7.Bullpup Rifle MK II
Yükseltmenize gerek olmayan bir silah, yüksek atış hızı ile susturucuyla nadiren kullanıyorum kendisini.
1597655314177.png

8.Assault Rifle MK II
Hasarı yükseltmesiz hâline göre yüksek olabilir fakat geri tepmesi de bir hayli yüksek olan bir tüfek kendisi, kullanmadığım bir tüfektir.
1597655410698.png

9.SMG MK II
Motorsiklet sürerken kullanabileceğiniz alternatifi Compact Rifle'a kıyasla daha az geri tepmeye sahip bir SMG.
1597655590231.png

10.Pistol MK II
Asla ihtiyacınız olmayacak bir tabanca, AP Pistol hem otomatik hem de büyük bir şarjör ile geliyor, araç sürerken çok daha faydalı olacaktır.
1597655709370.png

11.SNS Pistol MK II
Bu silahı neden yükseltilebilir yaptıklarını hiç ama hiç bilmiyorum, 80.000$ ile güzel bir araba veya işletmelerinizin kaynaklarını doldurmanızı tavsiye ederim çünkü gerçekten çöp bir silah.
1597656012343.png

Bu rehberin sonuna gelmiş bulunuyorum, güncelleyeceğim sonraki rehber "Oppressor Mk II'den nasıl korunursunuz?" olacak. İyi forumlar dilerim!

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube