GoodbyeDPI yazılımı internet hızını düşürür mü?

Silicone Android Uygulaması

erengore

Bronze Sample
İfade skoru
451
Sevgili dostlarım merhaba. Öncelikle programı bilmiyorum. Birini çalışma mantığını az çok bana özet olarak anlatması lazım. Kendi ingilizcem pek iyi değildir.

Az çok anladığım kadarıyla Time to Live gibi değerler ile oynamayı sağlıyor. Sahte yoklama paketleri yolluyor. Bunlar belki ICMP (Ping paketleri) paketlerinde stabiliteyi etkileyebilir olumlu veya olumsuz ancak indirme hızında pek zannetmiyorum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ve evet. @Spyware etiketlemese görmemiştim konuyu.

KS
Doğu'kan

Doğu'kan

Bronze Sample
İfade skoru
2.961
Sevgili dostlarım merhaba. Öncelikle programı bilmiyorum. Birini çalışma mantığını az çok bana özet olarak anlatması lazım. Kendi ingilizcem pek iyi değildir.

Az çok anladığım kadarıyla Time to Live gibi değerler ile oynamayı sağlıyor. Sahte yoklama paketleri yolluyor. Bunlar belki ICMP (Ping paketleri) paketlerinde stabiliteyi etkileyebilir olumlu veya olumsuz ancak indirme hızında pek zannetmiyorum.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ve evet. @Spyware etiketlemese görmemiştim konuyu.
VPN kullanmaya gerek kalmıyormuş iddiaya göre. TP'de bir rehberi gördüm merak ettim.
Test ettim, 2-3 Mbps fark etti, teşekkürler.
Şahsen ben kullanmam, CMD ile bir şeyler yapıyor, Ben pek güvenmedim açıkçası, sadece şu konuyu görüp gerçek mi diye denedim, gerçek çıktı fakat aksiyona gerek yok bence.

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube