GIBIRNET modem veriyor mu?

Silicone Android Uygulaması

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Önümüzdeki ay halihazırda kullandığımız internet sağlayıcısına olan taahhüt sona eriyor. Biz de GIBIRNET'e geçmeyi düşünüyoruz. Şu anda da Türk Telekom'un verdiği modemi kullanıyoruz, aboneliği iptal ettirdiğimizde modemi geri vermemiz gerekiyor yani.

GIBIRNET'e geçtiğimizde modem veriliyor mu yoksa modem almak mı zorundayız?

Bu arada, sitesinde bununla ilgili bir bilgi bulamadım, canlı destekten de bir süre cevap gelmeyince buraya sormak istedim.

GIBIRNet

GIBIRNet
İfade skoru
142
Merhabalar:

Değerli müşterimiz Alt yapınızda fiber bağlantı türü olması durumunda yerleşik operatör anlaşmamız gereği aylık 10 TL Faturanıza Kdv dahil şekilde modem kira bedeli yansıtmak durumundayız ve bu cihazların mülkiyet hakkı yerleşik operatöre ait olup satışı mevcut değildir aboneliğiniz boyunca kullanabilirsiniz abonelik iptali durumunda tarafımıza kargolamanız gerekmektedir.

Fiber kurulum işlemlerin tamamı Türk telekoma ait olup sizin herhangi bir işlem gerçekleştirmenize gerek yoktur.

Adsl ve vdsl bakır alt yapılarda modem ve iç tesisat durumu müşteri sorumluluğundadır bilginize sunarız.

İyi günler dileriz

KS
hüseyin aktepe

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
VDSL2 altyapım olduğu için modemi kendim temin etmem gerekiyordu. Onlar da satıyorlarmış.
Zyxel vmg1312t20b model modemi 200 TL karşılığında onlardan satın aldım, dilerseniz başka yerlerden de temin edebiliyorsunuz tabii.
Ben de VDSL2 altyapıya sahibim :/

Modem almam gerekiyor sanırım bu durumda.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube