Genel olarak hangi işlemci markasını seversiniz?

İntel Vs AMD

• Toplam oy
    48
Silicone Android Uygulaması

Mansion

Silver Sample
İfade skoru
921
Evet arkadaşlar forumun ilk 1.inci Silicone işlemci savaşlarını başlatıyorum.
Sadece burada daha çok kullandığınız ve sevdiğiniz marka nedir? Ve hangisinden daha çok umutlusunuz?

Bizzat İntel tercih ederim genelde ve gayet her zaman memnunumdur. 1998 den kalan PC İntel'di ve hala çalışıyordu taş gibiydı taki eskiciye verene kadar :( İntel bir çok zamanda AMD ye göre daha başarılıydı hatta Wikipedia bile İntel için yüksek kalite mikroişlemci AMD için Düşük-Orta kalite mikroişlemcisi derdi. :)

Not: İşlemci seçilirken kesinlikle marka değil modele bakılır. Eğlence amaçlıdır.
Not 2: Sadece bilgisayar işlemcisidir.

Son düzenleme:

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
AMD :)

Intel kullanıcısı olarak AMD diyorum, Intel RAM frekanslarında ve işlemcinin frekanslarında oynamak konusunda aşırı sınırlayıcı. AMD her türlü daha cazip geliyor bana.

KS
Mansion

Mansion

Silver Sample
İfade skoru
921
AMD :)

Intel kullanıcısı olarak AMD diyorum, Intel RAM frekanslarında ve işlemcinin frekanslarında oynamak konusunda aşırı sınırlayıcı. AMD her türlü daha cazip geliyor bana.
İntel kullanıp AMD demek :)

İntel kendini 11.Nesildeki en büyük adımı oydu RAM frekansları gitmişti artık sadece bir efsane. :)

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Evet arkadaşlar forumun ilk 1.inci Silicone işlemci savaşlarını başlatıyorum.
Sadece burada daha çok kullandığınız ve sevdiğiniz marka nedir? Ve hangisinden daha çok umutlusunuz?

Bizzat İntel tercih ederim genelde ve gayet her zaman memnunumdur. 1998 den kalan PC İntel'di ve hala çalışıyordu taş gibiydı taki eskiciye verene kadar :( İntel bir çok zamanda AMD ye göre daha başarılıydı hatta Wikipedia bile İntel için yüksek kalite mikroişlemci AMD için Düşük-Orta kalite mikroişlemcisi derdi. :)

Not: İşlemci seçilirken kesinlikle marka değil modele bakılır. Eğlence amaçlıdır.
ARM yoksa AMD işaretliyorum hocam :D

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube