Geforce Experience FPS sayacı açılmıyor

Silicone Android Uygulaması

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Bir ara büyük bir güncelleme geldi. FPS sayacının görünüşü falan arayüzü değişmişti. O günden beri oyunlara girdiğimde ayar açık olmasına rağmen sayaç gelmiyor. Eskiden her oyuna girdiğimde açılırdı. Şimdi ayarlardan kapatıp açınca geliyor fakat oyunda olmasam masaüstünde olsam bile sayaç duruyor. PC'yi açıp kapatınca yine gelmiyor oyunlarda. Sadece bende mi böyle, sizde çalışıyor mu?

1621534390813.png

1621534429873.png

25

Gold Sample
İfade skoru
3.396
Bende de yok, olmaması çok kötü oldu. Keşke o güncellemeyi yapmasaydım falan dedim. İnternette araştırdım fakat bulamadım.
Onun yerine Msi Afterburner'da sadece FPS gösterme ayarını açtım, öyle kullanıyorum.

KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Bende de yok, olmaması çok kötü oldu. Keşke o güncellemeyi yapmasaydım falan dedim. İnternette araştırdım fakat bulamadım.
Onun yerine Msi Afterburner'da sadece FPS gösterme ayarını açtım, öyle kullanıyorum.
Ne güzel çalışıyordu içine etmişler. Ekstra bir programa gerek kalmadan çalışıyordu tak diye. Oynadığım oyunlarda fps ayarı oluyor bazen ama yinede bu daha iyiydi, otomatikti. Sanırım yeni bir güncelleme beklemek lazım.

HuseyinC

Bronze Sample
İfade skoru
630
Hocam Steam’den oynuyorsanız Steam FPS sayacı hem daha küçük hem güzel duruyor. Şahsen benim daha çok hoşuma gidiyor. Steam dışıysa idare etmeniz gerekecek gibi.

KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Hocam Steam’den oynuyorsanız Steam FPS sayacı hem daha küçük hem güzel duruyor. Şahsen benim daha çok hoşuma gidiyor. Steam dışıysa idare etmeniz gerekecek gibi.
Aklıma gelmemişti teşekkürler. Güzel oldu. Steam dışı oyun oynamıyorum zaten.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube