G HUB çok mu kötü?

Silicone Android Uygulaması

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Logitech G'nin subredditinde çok büyük bir G HUB haterlığı var. Orada kime sorsam hep sorun yaşıyor ve nefret ediyor. Ben ise neredeyse hiç sorun yaşamadım. Siz yaşadınız mı?

Hatta G HUB dışında Syanpse'de de çok sorun yaşayan görüyorum.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
G HUB biraz ağır bir yazılım. İçerisinde bir sürü ürün aynı anda çalıştığı için ağır oluyor normal olarak. İlk zamanlarında gerçekten berbattı. Çöküyor, donuyor ve kasıyordu. Şimdi nasıl bilmiyorum ama yine de bu kadar cihazı aynı anda çalıştırabilen bir programı her bilgisayar rahatça çalıştıramaz. :)

KS
mutlu pide

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
G HUB biraz ağır bir yazılım. İçerisinde bir sürü ürün aynı anda çalıştığı için ağır oluyor normal olarak. İlk zamanlarında gerçekten berbattı. Çöküyor, donuyor ve kasıyordu. Şimdi nasıl bilmiyorum ama yine de bu kadar cihazı aynı anda çalıştırabilen bir programı her bilgisayar rahatça çalıştıramaz. :)
O zaman iCUE da ağır olurdu. Ama neredeyse hiç iCUE'da sorun yaşayan görmedim. iCUE'da mouse dışında kasa bile var yani. Tek sıkıntısı çok kaynak tüketiyormuş.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
O zaman iCUE da ağır olurdu. Ama neredeyse hiç iCUE'da sorun yaşayan görmedim. iCUE'da mouse dışında kasa bile var yani. Tek sıkıntısı çok kaynak tüketiyormuş.
iCUE'da ağır zaten. Windows XP ISO dosyası kadar boyutu var. Bu programlar aşırı kaynak tüketiyorlar maalesef. Optimizasyonunu yapmamışlar o işin.

Şu an en az kaynak tüketen program Bloody 7 kesinlikle. Arkada 2-3 MB RAM tüketiyor sadece. Arayüzü de akıyor. Sadece fare için olduğundan ağır da değil.

Chloe Price

Silver Sample
İfade skoru
4.116
Hatta G HUB dışında Syanpse'de de çok sorun yaşayan görüyorum.
Synapse'de sorun yaşamamıştım ben. 200 civarı RAM yiyordu. G-Tools'un Synapse'den daha fazla kaynak tüketiyor olması da işin ilginç tarafı benim için :)

Mighty Eagle

Silver Sample
İfade skoru
2.294
Kritik bir sorun yaşamadım. Ancak uygulama biraz yavaş çalışıyor, o da HDD kullandığım için herhalde.
Bazenleri de siyah ekran da kalıyordu, güncelleme ile düzeldi.
Ama ihtiyacım olmadığımdan sildim uygulamayı. Varsayılan olarak yeterli imiş bana.

TheMarqE

Silver Sample
İfade skoru
2.206
Sürücüleri hile için kullanılıyor. Bu yünden açıkları var. Ve bir tık ağır.

LaMorte

Gold Sample
İfade skoru
2.296
G-Hub'a sürekli yeni efekt ekleniyor. 5 bölgeli aydınlatmayı bile harika yapan bir şey.

KS
mutlu pide

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube