Forumun her yerde çalışmıyor

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
MEB banlamış, hep ziyanın suçu olmak, keşke bizim evin önünden geçerken saldırsaydım demek, ama adamları fazla olmak ve hangi arabada olduğunu bilememek :) .

TP okulda çalışıyor, geziyorum ama silikon forumu daha sarıyoo, ama silikon forum okulda açılmamak.

Frenerno

Rütbesiz
İfade skoru
223
MEB banlamış, hep ziyanın suçu olmak, keşke bizim evin önünden geçerken saldırsaydım demek, ama adamları fazla olmak ve hangi arabada olduğunu bilememek :) .

TP okulda çalışıyor, geziyorum ama silikon forumu daha sarıyoo, ama silikon forum okulda açılmamak.
Ben seni anlamamak sen nece konuşmak?

feahleinda_

Gold Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
3.857
Belki MEB'de sadece izinli olan siteler açılıyordur? Veya URL'den kelime filtresi yapılıyordur?

AMD i9 10950X

Bronze Sample
İfade skoru
1.823

Silikon forum MEB internetinde açılmıyor buradan anladığım kadarıyla, qaçaqçı olursan böyle olur mobil veri kullan.
Acaba "silikonsuz" olmamdan mı kaynaklanmak?
Burada da silikonsuz rütbesine laf ediyor, yerinde bir söz.

KS
Akif

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Belki MEB'de sadece izinli olan siteler açılıyordur? Veya URL'den kelime filtresi yapılıyordur?
Ama bu sitenin tp den eksiği mi olmak? O bilgisayarlarda host dosyası mı var olmak? O zaman o dosyayı hemen silmek ve silikon forum hemen açılmak?

feahleinda_

Gold Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
3.857
Ama bu sitenin tp den eksiği mi olmak? O bilgisayarlarda host dosyası mı var olmak? O zaman o dosyayı hemen silmek ve silikon forum hemen açılmak?
Sen denemek sonucu görmek?

KS
Akif

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
KS
Akif

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
O zaman sen almak bir WIFI adaptör ve mobil erişim noktası açmak, bu şekilde sen kullanabilmek tahtadan Silikon.
Ama benim telefonum olmamak? Zaten o yüzden tahtadan girmeye çalışmak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube