Forumda neden XXXTentacion sevilmiyor?

XXXTentacion'ı seviyor musun?

• Evet

Oy: 14 31,8%
  • Hayır

Oy: 30 68,2%

• Toplam oy
    44
Silicone Android Uygulaması

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Sanki düşman olmuşlar isim vermek istiyorum.
RIP: XXXTENTACION RIP: Michael Jackson RIP: Paul Walker RIP: Johan Cruyff RIP: Stan Lee RIP: George Michael RIP: Lil Peep RIP: Stephen Hawking RIP: Avicii RIP: Mac Miller RIP: Cameron Boyce RIP: Juice Wrld RIP: Kobe Bryant Gianna Bryant RIP: Dr APJ Abdul Kalam RIP: Irrfan Khan RIP: Sushant Singh Rajput RIP: Rishi Kapoor RIP: Pop Smoke RIP: Naya Rivera RIP: Chadwick Boseman RIP: John Lenon RIP: Tupac Shakur RIP: Eazy E RIP: Freddie Mercury RIP: Whitney Houston RIP: George Harrison RIP: Bob Marley RIP: Dona Summer RIP: Elvis Presley RIP: Marilyn Monroe RIP: Amy Winehouse RIP: Kurt Cobain RIP: Audrey Hepburn RIP: Mohammed Ali RIP: Dolores O'Riordan RIP: Biggie Small RIP: Rick May RIP: Heath Ledger RIP: Selena Quintanilla RIP: Brad Delp RIP: Chris Cornell RIP: Robin Williams RIP: Chester Bennington

adam gibi adam 1050 ti

Silver Sample
İfade skoru
1.089
XXdencülonla ilgili tek bildiğim şey bu.
1619261627632.png

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Arkadaşlar neden forumda XXXTentacion sevilmiyor? Bu profil kapağını koyduğumdan beri forumda çoğu kişi beni küçümsüyor, sanki düşman olmuşlar isim vermek istiyorum. Sevenler veya sevmeyenler ankete oy verebilir.
Önümdeki bülbülü pantolonda tutamıyorum diye parça yapan herifin nesini seveyim.

KS
elden ring fanboy

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Forumda açılan başlıklarda açıklama yapın arkadaşlar, her ismi herkes bilmeyebilir. Kim bu tentana, önce kim olduğu hakkında kısa bir bilgi verin ki, biz de görüşümüzü yazalım.
Amerikalı rapçi. 2018'de silahla öldürüldü. Bu tarz şarkıları var.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube