Forum hakkındaki görüşlerim

Silicone Android Uygulaması

299

Silver Sample
İfade skoru
3.075
Merhaba herkes forum hakkındaki düşüncelerini yazdığı için ben de yazayım dedim ve geliyor huzurlarınızda :)

Artılar​

Forum çok güzel bir kitle toplamış. DA'dan @intel pentium ve @cagan_32, TP'den @Samotne3030, @Yüksek RPM, @tufanbaba123 ve @PossibleTurco gibi bulundukları yerde pek bilinen ve bilgili kişiler toplanmış.

Forum arayüzü güzel. XenForo 2 (?) kullanılmış, buraları pek bilmediğim için geçiyorum.

Kurallar TP'deki gibi çok katı değil, DA'daki gibi çok esnek de değil. Tam ayarında olmuş.

Yönetim ekibi güzel çalışıyor. Tabii, daha güzel olabilirdi ama moderasyon ekibi çok tecrübeli değil sanırsam.

Aktiflik forum yeni olmasına rağmen mükemmel. En azından sıkılmıyorsunuz

Eksiler​

Moderasyon arasında ara sıra tartışmalar çıkabiliyor. Bu da yeni üyelerin kafasında moderasyon ekibinin agresif olduğu algısı oluşturabiliyor.

Bazen Moderasyon ekibin arasında koordinasyon sıkıntısı oluşabiliyor. Bir moderatör a derken diğeri b diyor ve kurallar ise c diyor. Bu olunca üyelerin kafası karışıyor.

Seyrek de olsa moderasyonun üyelere sert davrandığı oluyor. Bu da üstteki mesajda dediğim gibi yeni üyelerin kafasında moderasyon ekibinin agresif olduğu algısını oluşturuyor.

Evet incelemem bu kadardı. Umarım beğenmişsinizdir. :)
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bir de artı olarak konu onaylanma süresinin çok kısa olduğunu söyleyebilirim. Mesela bu konu tak diye onaylandı :D

Son düzenleme:

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Seyrek de olsa moderasyonun üyelere sert davrandığı oluyor. Bu da üstteki mesajda dediğim gibi yeni üyelerin kafasında moderasyok ekibinin afresif olduğu algısını oluşturuyor.
Her şey karşılıklı. Bize yazılanları görseniz nasıl bu kadar sakinsiz dersiniz.

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Kurallar TP'deki gibi çok katı değil, DA'daki gibi çok esnek de değil. Tam ayarında olmuş.
Katılıyorum, bence böylesi en iyisi gibi.
Yönetim ekibi güzel çalışıyor. Tabii, daha güzel olabilirdi ama moderasyon ekibi çok tecrübeli değil sanırsam.
Aynen, bir de bu yorumu okuyan kişi, yetkiliysen üstüne alınma, ama... Bazen amatörce hareketler sergileyebiliyorsunuz, ama sorun değil, zamanla tecrübe kazanırsınız diye düşünüyorum bu işten :)
Aktiflik forum yeni olmasına rağmen mükemmel. En azından sıkılmıyorsunuz.
Keyifli forum.
Moderasyon arasında ara sıra tartışmalar çıkabiliyor. Bu da yeni üyelerin kafasında moderasyon ekibinin agresif olduğu algısı oluşturabiliyor.
Aynen.
Bazen Moderasyon ekibin arasında koordinasyon sıkıntısı oluşabiliyor. Bir moderatör a derken diğeri b diyor ve kurallar ise c diyor. Bu olunca üyelerin kafası karışıyor.
Bunun sebebi de tecrübesizlik zaten, zamanla düzelir diye düşünüyorum.
Seyrek de olsa moderasyonun üyelere sert davrandığı oluyor. Bu da üstteki mesajda dediğim gibi yeni üyelerin kafasında moderasyok ekibinin afresif olduğu algısını oluşturuyor.
Ben hiç karşılaşmadım, ama doğrudur.
Forum arayüzü güzel. XenForo 2 (?) kullanılmış, buraları pek bilmediğim için geçiyorum.
Siyah 2 temayı kullanıyorum, arayüz mükemmel.

KS
2

299

Silver Sample
İfade skoru
3.075

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale